W ramach inicjatywy szkolnego Zespołu ds. Promocji kultury fizycznej oraz działań związanych z promocją zdrowia psychicznego, którym szczególnie jest poświęcony miesiąc maj, młodzież z klas: 1FTL, 2BBT, 1HT oraz 3PT wraz z organizatorką wyprawy panią Katarzyną Aleszczyk- nauczycielką wychowania fizycznego oraz wychowawczynią klasy 1 FTL panią Roksaną Stępkowską i pedagogiem specjalnym panią Justyną Wójcicką wzięła udział w wyjątkowym rajdzie pieszym po malowniczych terenach Mazur. Trasa liczyła 11 km i prowadziła drogą leśną, miejscami piaszczystą, ścieżką przyrodniczą, wiodącą przez obszary dwóch rezerwatów przyrody- Zakręt oraz Królewska Sosna.
Dowiedz się więcej