„Kto skąpo sieje,
skąpo też żąć będzie,
a kto sieje obficie,
obficie też żąć będzie”
Św. Paweł (II Kor.)
24.04.2026 r. w szkole wybrzmiały ostatnie akordy wspólnej podróży tegorocznych abiturientów. W atmosferze pełnej wzruszeń, wspomnień i nadziei na przyszłość uroczyście pożegnano uczniów klas piątych, którzy oficjalnie zakończyli kolejny etap swojej edukacji.