WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU

W środę 27.05.2026 r. uczniowie klasy 2FTH – technik architektury krajobrazu i technik rolnik oraz klasy  2 BT – technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki wraz z opiekunami panią Magdą Jurkiewicz, Natalią Bielińską i Magdaleną Witkowską – Hrycek udali się na wycieczkę edukacyjno – integracyjną  do Białegostoku.  Miasto położone nad rzeką Białą słynie z bogatej wielokulturowej historii,  wspaniałych zabytków i terenów zielonych, często określane jest mianem „Wersalu Podlasia”.

Dowiedz się więcej

WAKACJE Z WOJSKIEM 3

Wojsko Polskie zaprasza do udziału w kolejnej edycji programu „Wakacje z wojskiem 3” – dobrowolnego, bezpłatnego szkolenia wojskowego skierowanego przede wszystkim do młodych osób, które chcą aktywnie i wartościowo spędzić część wakacji, zdobyć nowe doświadczenia oraz sprawdzić się w wymagających, ale niezwykle ciekawych warunkach służby wojskowej.

Dowiedz się więcej