RADA PEDAGOGICZNA

Nazwisko i imię Nauczane przedmioty
Aleszczyk Katarzyna – wychowanie fizyczne
Bielińska Natalia  architektura krajobrazu
Bobrowski Mirosław Przedmioty specjalistyczne 
– weterynaryjne
Bodnar Zbigniew WICEDYREKTOR DS. KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

  • przepisy ruchu drogowego
Bronakowska Eleonora
  • obowiązki wychowawcy w internacie
 Bryl Robert   – religia
Chomka Dariusz
  • maszyny rolnicze
Cieleszyńska Joanna
  • historia i wiedza o społeczeństwie
Cogiel Marzena – język polski
Domański Adam
  • Zajęcia praktyczne:
  • obsługa maszyn rolniczych
  • nauka jazdy ciągnikiem
Degórska Barbara – Sp. usługi hotelarsko- turystyczne

  • podstawy przetwórstwa spożywczego
  • podstawy żywienia człowieka
  • podstawy żywienia i higieny
  • technologia gastronomiczna
  • wyposażenie zakładów gastronomicznych i gosp. Domowego
Dziemiańczyk Jacek – wychowanie fizyczne
Dziębowska Katarzyna

 

– obowiązki bibliotekarza

 

Fąderska Janina – obowiązki bibliotekarza
Fedczak Andrzej Zajęcia praktyczne:

  • nauka jazdy samochodem
Fedczak Bożena
  • matematyka
 Grygorczyk Anna Informatyka
Jagieło Barbara  – język angielski
Jankielewicz Małgorzata Zajęcia praktyczne:

  • żywienie człowieka
Janowicz Karolina przedmioty rolnicze
Jarosik Sławomir  przedmioty ekonomiczne i rolnicze
Jasionek Genowefa
  • obowiązki kierownika internatu
  • wychowanie do życia w rodzinie
Jaświn Małgorzata obowiązki wychowawcy w internacie
Jurkiewicz Magda
  • język polski
Kania Krzysztof
  • obowiązki wychowawcy w internacie
  • wychowanie fizyczne
Kłek Katarzyna
  • język niemiecki
Kołakowski Adam – maszyny rolnicze

– Sp.-naprawa maszyn i urządzeń rolniczych

Zajęcia praktyczne:

– Sp. – naprawa maszyn i urządzeń rolniczych

Kuchcińska Dorota KIEROWNIK PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Zootechnika

 Lipka Jacek
  • eksploatacja maszyn i urządzeń rolniczych
  • maszyny rolnicze

Zajęcia praktyczne:

  • obsługa i naprawa maszyn rolniczych
  • eksploatacja maszyn i urządzeń rolniczych
Ławrywianiec Wioletta
  • podstawy żywienia człowieka

Zajęcia praktyczne:

  • żywienie człowieka
Mazurowska Barbara
  • obowiązki wychowawcy w internacie
Mickiewicz Jan  Dyrektor Zespołu
Mikucki Józef Przedmioty specjalistyczne
-weterynaryjne
Nowak Monika
  • chemia
  • higiena i ochrona zdrowia
  • podstawy żywienia i higieny
  • zasady żywienie
Olszewska Lucyna
  • obowiązki wicedyrektora
  • język polski
  • język angielski
Parda Szymon język polski 

historia 

wos

Patecki Kazimierz Zajęcia praktyczne:

  • spawalnia elektryczna
  • spawalnia gazowa
  • blacharnia
Pędzich Agnieszka
  • ekonomika agrobiznesu
  • elementy rachunkowości – podstawy przedsiębiorcz.
  • przedsiębiorczość
  • Sp. finanse i bankowość w agrobiznesie
Raczuk Jolanta wychowanie do życia w rodzinie
Rodak Małgorzata

 

 

Przedmioty specjalistyczne 
-weterynaryjne 
Różański Lech  Zajęcia praktyczne 
-eksploatacja  pojazdów i maszyn rolniczych 
Rzeczycki Andrzej – wychowanie fizyczne
Rzeczycka Elwira

 

wychowawca internatu
Sawicka Nina  – religia
Sienkiewicz Andrzej
  • przysposobienie obronne
  • wychowanie fizyczne
Skowyrko Czesław Zajęcia praktyczne:

  • obróbka mechaniczna
Skrzypa Anna
  • ekonomika i organizacja w gastronomii
  • podstawy rachunkowości gastronomicznej
  • rachunkowość i finanse w gastronomii

Zajęcia praktyczne:

  • żywienia i gastronomia
Sobolewski Jerzy Zajęcia praktyczne:

  • nauka jazdy samochodem
Sokołowska Małgorzata
  • pedagog szkolny
  • wybrane zagadnienia z psychologii społecznej
Stokłosa Marek  Matematyka
Stukanowa Stella
  • język angielski
  • język angielski w agrobiznesie
  • język angielski zawodowy
Sulowski Przemysław   
Suszyńska-Tytko Anna Zajęcia praktyczne:

– żywienie człowieka

Szeląg Halina
  • podstawy przetwórstwa spożywczego
  • technologia gastronomiczna
  • technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

Zajęcia praktyczne:

– żywienie człowieka

Szerszeń Krystyna – obsługa konsumenta

– produkcja i pozyskiwanie surowców żywnościowych

– technologia gastronomiczna

Szwark Joanna – język rosyjski
Tomczak Dariusz Zajęcia praktyczne:

  • zabiegi agrotechniczne
  • naprawa maszyn i urządzeń rolniczych
  • obsługa i naprawa maszyn rolniczych
  • mechanizacja rolnictwa
Tymoszuk Sławomir Zajęcia praktyczne: elektrotechnika

  • obróbka ręczna
Tyszka Cezary – wychowanie fizyczne
Wereda Ewa
  • fizyka i astronomia
  • elektrotechnika
Witkowska-Hrycek Magdalena  – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

– rośliny ozdobne

– zajęcia praktyczne

– biologia  

Wyszkowska Maria  
Zalewska Agnieszka – matematyka