STUDNIÓWKA 2024

„Bal to najdłuższy, na jaki nas proszą”

Maryla Rodowicz

 

20 stycznia 2024 r. młodzież klas maturalnych 5FTL – technik weterynarii i technik rolnik, 5BTH – technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik architektury krajobrazu  i 5PT – technik żywienia i usług gastronomicznych, wraz z wychowawcami: panią Agnieszką Zalewska, panią Magdaleną Witkowską – Hrycek i panem Andrzejem Rzeczyckim świętowali symboliczne 100 dni do matury.

Bal Studniówkowy odbył się w Domu Bankietowym „Finezja” w Kętrzynie. Katarzyna Sadlak z klasy 5 BTH i Mateusz Gołaś z klasy 5FTL jako przedstawiciele klas maturalnych przywitali przybyłego wraz małżonką pana Dyrektora Jana Mickiewicza, pana wicedyrektora Zbigniewa Bodnara, przybyłych nauczycieli, rodziców, maturzystów i osoby towarzyszące. Otwarcia Balu Studniówkowego dokonał pan dyrektor Jan Mickiewicz, który zadedykował wszystkim przybyłym, a szczególnie uczniom klas piątych piosenkę Macieja Kossowskiego „Dwudziestolatki” i życzył im, żeby w dorosłym życiu w swoich sercach pozostali zawsze młodzi, uśmiechnięci i pełni radości z życia jak głoszą słowa piosenki. Po uroczystym otwarciu Balu – „poloneza czas zacząć…”, wiec zgodnie z tradycją, para za parą, zaprezentowali się przedstawiciele klas piątych w pięknym układzie tanecznym przygotowywanym przez pana Andrzeja Rzeczyckiego. Wzruszeni uczestnicy Balu nagrodzili występ gromkimi brawami i symbolicznym toastem „ku pomyślności” zakończyła się oficjalna część uroczystości.

Po kolacji konferansjerzy zaprosili wszystkich do wspólnego tańca, życząc wspaniałej zabawy. Młodzież i zaproszeni goście prezentowali się bardzo elegancko, w odświętnych strojach i w doskonałych humorach tańczyli do białego rana. Jak się bawili? Oto kilka wspomnień tej wyjątkowej nocy:

Ola:

„Co do Studniówki… był to zdecydowanie najlepszy dzień „imprezowy”  w moim życiu, bardzo się cieszę, że mogłam w niej uczestniczyć, będę miała wspaniałe wspomnienia. Nie było czasu na siedzenie przy stole, zabawa była cudowna, tak samo jak atmosfera, naprawdę bosko! Gdybym mogła, to bym powtórzyła ten dzień jeszcze ze sto razy! Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia, szczególnie naszym kochanym wychowawcom.”

Kasia:

„Na Studniówkę wyczekiwałam z niecierpliwością. Możliwość spędzenia czasu z klasą sprawiała, że jeszcze bardziej nie mogłam się jej doczekać. Atmosfera przez cały wieczór była magiczna, przez co ten wieczór zapadnie w mojej pamięci na bardzo długo! Dziękuję Nauczycielom, Koleżankom i Kolegom za wspaniały czas!”

Mateusz:

„Bal zrobił na mnie niesamowite wrażenie, zabawa trwała do późnych godzin nocnych, ale mimo to nie czułem zmęczenia i się świetnie bawiłem. Wspólna integracja z nauczycielami też była jednym z lepszych aspektów, szkoda tylko że impreza  się już skończyła.”

Kamila:

„Studniówkę spędziłam w cudownym towarzystwie znajomych i nauczycieli. Niezapomniana impreza, z której wyszłam z pięknymi wspomnieniami. Jedynym minusem jest to, że czas zleciał zdecydowanie za szybko.”

Gosia:

Studniówka była niesamowitą nocą pełną zabawy w wspaniałym towarzystwie. Duża ilość śmiechu, tańca oraz to, jak pięknie wszyscy wyglądali zostanie mi w pamięci na długi czas.”

Kinga:

„Studniówka pozostanie mi na długo w pamięci. Super spędzony czas w gronie znajomych. Z wielką chęcią bym powtórzyła ten dzień. Polonez w wykonaniu naszych klas był wspaniały!”

Ola:

„Było naprawdę świetnie. Dobre jedzenie, fajna muzyka i wspaniała atmosfera. Genialna studniówka.”

Weronika:

Na balu studniówkowym panowała niezwykła atmosfera radości i elegancji. Kolorowe światła, wykwintna muzyka i uśmiechy na twarzach uczniów tworzyły niezapomniany wieczór. To był moment pełen emocji, a  wspomnienia z pewnością pozostaną w mojej pamięci na długo. Roześmiani uczniowie i nauczyciele tańczyli do białego rana. To była noc, która zjednoczyła nasze społeczeństwo szkolne w wyjątkowy sposób.”

Życzymy Wam, nasi drodzy Piątoklasiści, żeby Wasza dorosłość była tak piękna jak chwile spędzone z Wami podczas Balu Studniówkowego 2024, a Maturzystom – połamania piór na egzaminie maturalnym!

 

Wychowawcy:

Magdalena Witkowska – Hrycek

Agnieszka Zalewska

Andrzej Rzeczycki

Skip to content