ZAKOŃCZENIE NAUKI KLAS III SZKOŁY BRANŻOWEJ I STOPNIA

Pierwszy rocznik absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia w ZSCKR w Karolewie opuścił mury szkoły. Uczniowie w zawodach kucharz i mechanik-operator maszyn i pojazdów rolniczych w obecności przedstawicieli Dyrekcji Szkoły i wychowawców klas odebrali świadectwa wieńczące ich drogę edukacyjną. Droga ta, zupełnie prosta dla jednych, z wybojami i przebojami dla niektórych, z zakrętami dla innych, dobiegła końca.

Dyrektor Zespołu pan Jan Mickiewicz powitał uczestników uroczystości i złożył wyrazy uznania i życzenia absolwentom i ich wychowawcom. Podziękowania za wkład w proces wychowawczy otrzymali: pani Wioletta Ławrywianiec i pan Kazimierz Patecki. Po otrzymaniu świadectw głos zabrał przedstawiciel absolwentów Karol Tymoszuk, który w ich imieniu podziękował radzie pedagogicznej za cierpliwość i zaangażowanie oraz koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone lata w szkole. Zgodnie z tradycją przedstawiciel klasy drugiej Klaudiusz Paradowski wyraził gratulacje i życzenia na przyszłość starszym koleżankom i kolegom. Uczniowie klasy II BS I S wraz z wychowawczynią panią Ewą Weredą przygotowali również symboliczne klucze do sukcesu dla mechaników i widelce jako symbol zawodu dla kucharzy.

Drodzy Absolwenci, gratulujemy Wam uzyskania kwalifikacji zawodowych i świadectwa ukończenia BS I stopnia i zapraszamy do kontynuowania nauki w Branżowej Szkole II stopnia, bo nauka to  inwestycja w przyszłość.

                    Lucyna Olszewska

Dodaj komentarz

Skip to content