TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ ROLNICZYCH W PIŁKĘ HALOWĄ CHŁOPCÓW – RUDKA 2019

12.12.2019r. w Zespole Szkół Rolniczych w Rudce odbył się I turniej w piłkę nożną halową chłopów drużyn reprezentujących szkoły rolnicze. W turnieju wzięło udział 8 szkół Polski północno-wschodniej rozstawionych w dwóch grupach. Nasza drużyna trafiła do grupy I, w której zmierzyła się z zespołami z Dobrocina, Marianowa, Janowa. Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę wygrali dwa mecze, jeden remisując. (Karolewo – Marianowo 2:0, Karolewo – Dobrocin 1:1, Karolewo – Janów 2:0). W półfinale nasza drużyna spotkała się z zespołem z Sejn ulegając przeciwnikom 1:3. W meczu o III miejsce ponownie zagraliśmy  ze szkołą z Dobrocina  i wygraliśmy 4:3, zajmując ostatecznie III miejsce w turnieju. Szkołę reprezentowali: Potrzuski Jakub, Żelepień Jakub, Szuchalski Jakub, Główka Krzysztof, Sadlak Michał, Skwara Marcin, Czajkowski Mateusz, Chmielewski Tomasz, Skonieczko Kacper, Tymoszuk Karol. Wielkie podziękowania zawodnikom za  zaangażowanie i determinację z jaką grali w turnieju.

Opiekun zespołu: Jacek Dziemiańczyk

 

Dodaj komentarz

Skip to content