KRUS w naszej szkole

16 października 2019 w naszej szkole gościli przedstawiciele terenowej placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego: kierownik – pan Kazimierz Kuriata oraz inspektor – pan Lech Twarogowski. Wraz z nimi w spotkaniu z naszą młodzieżą – uczniami klas ostatnich oraz kl. III ABT uczestniczył także pan Andrzej Mitros – przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy z Olsztyna.

Prelegenci przedstawili pokrótce cele i zadania obydwu organizacji oraz wskazali największe zagrożenia dla zdrowia i życia osób pracujących w sektorze rolnictwa. Wszyscy uczniowie obecni na spotkaniu wzięli udział w teście, który dotyczył bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie i przemyśle. Najlepszymi okazali się:

I miejsce: Konrad Okoniewski kl. IV BTF

II miejsce: Rafał Pietruczuk kl. IV BTF

III miejsce: Marcin Kaczmarczyk kl. IV BTF

Zwycięzcy otrzymali nagrody – upominki.

Gratulujemy zwycięzcom, a pracownikom KRUS oraz Państwowej Inspekcji Pracy dziękujemy za kolejne interesujące spotkanie oraz bardzo dobrą współpracę z naszą szkołą.

S. Jarosik.

Dodaj komentarz

Skip to content