Sukces uczennic z Karolewa

17 czerwca 2019 w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu: „15 lat Warmii i Mazur w Unii Europejskiej”.

Celem konkursu było przedstawienie korzyści uczestnictwa naszego województwa w Unii Europejskiej za pomocą krótkiego ( jednominutowego ) filmu. Uczestniczki z naszej szkoły ( Nikola Baran, Marzena Domnik i Karolina Wierzbicka ) przedstawiły w nim pozytywy uczestnictwa w Unii podmiotów z powiatu kętrzyńskiego oraz udokumentowały powyższe zdjęciami obiektów, które zostały zbudowane lub zmodernizowane dzięki funduszom unijnym. Praca p.t.: „ Powiat kętrzyński w Unii Europejskiej” w ocenie komisji konkursowej zajęła 3 miejsce (przed nami były tylko dwie szkoły olsztyńskie). Drużyna z naszej szkoły z rąk Marszałka naszego województwa Pana Gustawa Marka Brzezina otrzymała list gratulacyjny oraz nagrody rzeczowe.

Brawo dziewczyny!!!

 

15latWMwUE

IMG-20190617-WA0008

1wmue.JPG

Dodaj komentarz

Skip to content