Miss i Mister internatu 2019

13 czerwca 2019r. w internacie „Kormoran” odbyły się wybory „Miss i Mistera Internatu”. Młodzież pod kierunkiem wychowawczyni pani Barbary Mazurowskiej przygotowała i poprowadziła z poczuciem humoru naszą galę.

Kandydatki i kandydaci musieli pokonać pewne konkurencje i wykazać się określonymi umiejętnościami. Pierwszą z nich było wiązanie krawata na czas – sprawniejsze w tej dziedzinie okazały się panie. Kolejnym sprawdzianem były pytania z różnych dziedzin: sport, moda, makijaż, również w tej dziedzinie dziewczyny pokonały płeć męską. Następną konkurencją była znajomość tytułów utworów literackich, tu zarówno kandydatki jak i kandydaci do tytułu okazali się bezkonkurencyjni, uzyskując najwyższą ilość punktów. Kolejną ocenianą umiejętnością była „kelnerska zręczność”, która zaprezentowana została na najwyższym poziomie. Następnie nasi piękni, młodzi i ambitni uczestnicy zatańczyli w parach i byli bardzo ekspresyjni i przekonywujący. Biorący udział w wyborach Miss i Mistera wystąpili w stroju szkolnym, dyskotekowym i stroju wieczorowym. Młodzież wspierała swoje koleżanki i kolegów brawami, dobrym słowem.

Jury w składzie: pani wicedyrektor Lucyna Olszewska, pani kierownik internatu Genowefa Jasionek oraz pani Katarzyna Aleszczyk – nauczyciel i wychowawca, podsumowując zmagania uczestników, wyłoniło Miss Internatu. Tytuł ten zdobyła Dominika Zyśk, V-ce Miss – Karolina Wierzbicka natomiast Miss Publiczności została Emilia Hałabuda. Wśród panów Jury na I miejscu uplasowało Mistera Internatu, którym został Darek Chylak, V-ce Misterem – Jakub Trzciński, Misterem Publiczności także Jakub Trzciński.

 Gratulujemy kandydatkom i kandydatom, życzymy wszystkiego dobrego, odważnych decyzji, próbowania swoich sił w różnych dyscyplinach w przyszłości. Dziękuję serdecznie Natalii Rajs i Kacprowi Birbachowi za profesjonalne prowadzenie Gali Wyborów „Miss i Mistera Internatu”, Weronice Filipiuk, Rafałowi Sękulskiemu, Mateuszowi Czajkowskiemu za udział i odwagę,  Alicji Pilskiej za pomoc w organizacji. Młodzieży bardzo podobała się Gala Wyborów, myślę, że nie po raz ostatni odbyła się taka uroczystość w naszym internacie. Po zakończeniu społeczność internacka bawiła się na dyskotece.

Barbara Mazurowska

Dodaj komentarz

Skip to content