Mistrzostwa powiatu w plażowej piłce siatkowej

23 i 24 maja odbyły się mistrzostwa powiatu szkól ponadgimnazjalnych w plażowej piłce siatkowej. W czwartek swoje mecze rozegrały dziewczęta. W skład naszej drużyny weszły: Aleksandra Karaś, Natalia Kopeć, Katarzyna Kownacka – pierwszy zespól, oraz: Paulina Krawiec, Gabriela Koziorzemska, Maja Muzyka – drugi zespół.

W pierwszym meczu los skojarzył obie nasze pary. Zwycięsko z tego pojedynku wyszło Karolewo 2.  Mimo porażki w pierwszym meczu lepiej zaprezentowała się drużyna Karolewo 1, która dotarła do półfinału.

Klasyfikacja końcowa:

 1. ZS Kętrzyn
 2. PCE Kętrzyn 1
 3. ZSO Kętrzyn
 4. ZS CKR Karolewo 1
 5. PCE Kętrzyn 2
 6. ZS CKR Karolewo 2
 7. ZS Reszel 1
 8. ZS Reszel 2

Dzień później do rywalizacji przystąpili chłopcy. W zawodach reprezentowali nas tegoroczni maturzyści: Karolewo 1 – Bogusław Zubowicz, Michał Perżyło, Karolewo 2 – Krystian Kręciewski, Jakub Łojko. Pechowo ułożył się turniej dla Krystiana i Kuby, którzy po zaciętym meczu w ćwierćfinale ulegli PCE 1 i ostatecznie zajęli 5 miejsce.

Jak zwykle niezawodni okazali się Boguś i Michał, którzy wygrali cały turniej bez straty seta. W jednym z pojedynków nie oddali przeciwnikom żadnego punktu, wygrywając seta 15 : 0.

Tabela końcowa:

 1. ZS CKR Karolewo 1
 2. PCE Kętrzyn 1
 3. ZSO Kętrzyn 1
 4. ZS Ketrzyn
 5. ZS CKR Karolewo 2
 6. PCE Kętrzyn 2
 7. ZS Reszel 1
 8. ZS Reszel 2

Opiekunem drużyn był Andrzej Rzeczycki.

Dodaj komentarz

Skip to content