Złoto dla dziewcząt z klasy I LT

    04 kwietnia 2019r. na hali „Olimpia” ZS CKR w Karolewie został rozstrzygnięty Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Szkoły. Uczestniczyły w nim 4 drużyny, dziewczęta z klas: I LT, I PT, II PT, III LTH. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Rywalizacja sportowa była bardzo zacięta, można było zobaczyć zaangażowanie oraz walkę o każdy punkt, wszyscy chcieli zwyciężyć, nie zapominając jednak o zasadzie fair-play. Celem turnieju była promocja zdrowego i aktywnego stylu życia już od najmłodszych lat, co procentuje zdrowiem i poczuciem humoru, którego nie zabrakło na boisku.

    Po zaciętej walce sportowej I miejsce zajęła klasa I LT, pokonując w finale dziewczęta z klasy II PT  (2 : 0). W walce o III  zmierzyły się dziewczęta z klas III LTH i I PT. Mecz był bardzo emocjonujący  i pełen wrażeń, jednak większymi umiejętnościami wykazała się klasa III LTH,  pokonując dziewczęta z klasy  pierwszej 2 : 1 w setach. Wręczenia medali uczestnikom turnieju dokonał V-ce Dyrektor Szkoły  pan Zbigniew Bodnar.

Wszystkim grającym dziewczętom należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę  do ostatniego punktu oraz ducha fair-play.

Katarzyna Aleszczyk

Dodaj komentarz

Skip to content