POLSKA OFENSYWA MUZYCZNA

22.11.2018 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie odbyła się VI edycja Polskiej Ofensywy Muzycznej. W tym roku, ze względu na 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w repertuarze były mile widziane piosenki patriotyczne lub piosenkarzy, którzy odeszli do wieczności w ostatnich latach.

Festiwal Polskiej Ofensywy Muzycznej składał się z dwóch części, udział wzięło w nim dwudziestu pięciu wykonawców, głównie z Pałacu Młodzieży w Olsztynie, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie.

Naszą szkołę  reprezentowali Emilia Paszkiewicz i Patryk Dąbrowski. Emilka zaśpiewała piosenkę Anny German pt. „Człowieczy los”, natomiast Patryk „Wolność” Marka Grechuty. Serdecznie dziękuję wokalistom Emilii i Patrykowi za reprezentowanie naszej szkoły, poświęcony czas. Jestem z Was dumna, ponieważ pięknie zaśpiewaliście, życzę dalszych  sukcesów na scenie muzycznej oraz dziękuję za współpracę. Dziękuję Panu dyrektorowi Janowi Mickiewiczowi za umożliwienie wyjazdu z młodzieżą na Festiwal, jak również Panu Adamowi Kosiorkowi za poświęcony czas.

 

Opiekunowie:
Barbara Jagieło
Barbara  Mazurowska

Dodaj komentarz

Skip to content