Dzień Chłopaka w internacie

28.09.2017 r. w internacie „Kormoran” odbyło się spotkanie wszystkich wychowanków z okazji „Dnia Chłopaka”.  Żeńska część internatu wraz z panią Elwirą Rzeczycką przygotowała program artystyczny oraz konkursy. W pierwszej części Karolina Czeczko i Weronika Deryło zaprezentowały skecz „W łóżku” wcielając się w małżeństwo.

Następnie poprosiliśmy trzech chętnych chłopców do udziału w konkursie na ”Superchłopaka”. Nad sprawnym przebiegiem czuwała komisja w składzie: pani kierownik Genowefa Jasionek oraz damska część wychowawców panie – Elwira Rzeczycka, Jolanta Sznurkowska, Eleonora Bronakowska. Konkurencje polegały na przyszyciu guzika, rozpoznawaniu przypraw kuchennych, poznawaniu „kobiecych narzędzi”, przygotowaniu zastawy stołowej oraz wykonaniu makijażu okolicznościowego. Bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Olszewski, drugie miejsce przypadło Gabrielowi Mróź, zaś trzecie Pawłowi Siegel. Otrzymali oni dyplomy Superchłopaka oraz upominki przygotowane przez koleżanki z internatu. Na koniec chór dziewczęcy wykonał piosenkę „Chłopaki nie płaczą”, co spotkało się z ogromnym podziwem wszystkich chłopaków,  którzy gromkimi brawami okazali swoje uznanie.  Chłopaki są SUPER!

Pragnę podziękować Karolinie .Czeczko, Weronice Deryło, Ewie Tylus, Karolinie Bobkowskiej, Kindze Pielach i Natalii Rajs za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

                                                                                                                              Elwira Rzeczycka

Dodaj komentarz

Skip to content