Karolewo najlepsze w Polsce!

W  listopadzie 2013 roku 4 uczniów Naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym ,,HISTORIA WOLNOŚCI W POMNIKACH ZAKLĘTA”. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o Powstaniu Styczniowym oraz popularyzacja wiedzy historycznej wśród dzieci i młodzieży, a także pobudzenie ich wyobraźni, kreatywności i umożliwienie prezentacji uzdolnień na szerokim forum.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Pana Andrzeja Kobiaka, senatora RP oraz  Pana Krzysztofa Sikory – Prezydenta WSG w Bydgoszczy.

Czekaliśmy na wyniki trzy miesiące ale już dziś mogę z dumą i wielką satysfakcją ogłosić że zdobyliśmy najwyższe podium i to dwukrotnie. Pokonaliśmy wiele szkół w Polsce i okazaliśmy się  być najlepsi.

 

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pn. „Wolność Narodu w Pomnikach Zaklęta” z okazji 150 Rocznicy Powstania Styczniowego” zostali:

 

Kategoria do lat 18-tu:

I miejsce

Kwiatkowska Dominika „Historia wolności w pomniku zaklęta” – nagroda za dosłowność, doskonałą kompozycję, świadome użycie technik fotograficznych.

 

Kategoria od lat 18-tu:

I miejsce

Polak Kinga „Zaklęci w pomnikach” –nagroda za  przesłanie, kompozycję, uwypuklenie detalu.

 

Wyróżnienie:

Kuriata Andżelika  „Ku pamięci” – nagroda za barwę, dosłowność.

 

Wszystkim serdecznie gratuluję. Po odbiór nagród pojedziemy do Bydgoszczy  do Zespołu Szkół Handlowych im. Marii Dąbrowskiej .

W ramach działań konkursowych, w dniu wręczenia nagród, odbędą się warsztaty fotografii.

 

Koordynatorem Konkursu w szkole była Pani Anna Czałpińska i Marta Śniadowska

 

Dodaj komentarz

Skip to content