Świąteczna Zbiórka Żywności

Kolejna zbiórka żywności za nami …

Wolontariusze naszej szkoły w dniach 29 i 30 listopada wzięli udział po raz kolejny w Świątecznej Zbiórce Żywności zorganizowanej przez Bank Żywności w Olsztynie. Młodzież w placówkach handlowych na terenie Miasta Kętrzyna pozyskała pełnowartościowe artykuły spożywcze, które w okresie świątecznym zostaną przekazane osobom bezdomnym, niepełnosprawnym, chorym oraz rodzinom wielodzietnym z terenu naszego miasta.

Tego rodzaju akcie wiążą się z zainteresowaniem i zaangażowaniem w szeregach naszych wolontariuszy, którzy kierują się przede wszystkim empatią, dobrym sercem  i chęcią pomagania innym ludziom. Poświęcają swój wolny czas i mimo, że nie zawsze jest to łatwe i wdzięczne zadanie, gotowi są ponownie podjąć się tego trudu za rok.

Wolontariusze:

 1. Purgacz Róża,
 2. Kułak Dominika,
 3. Jankowska Kamila,
 4. Grzesiuk Magdalena,
 5. Zwierkowski Maciej,
 6. Maśnik Damian,
 7. Buniowska Joanna,
 8. Filipowicz Ewelina,
 9. Dymek Emil,
 10. Stelmach Kamil,
 11. Zajerska Marlena,
 12. Żygadło Karolina,
 13. Krajewska Klaudia,
 14. Kwiatkowska Dominika,
 15. Piwek Marta,
 16. Skwarek Karol,
 17. Małyska Piotr,
 18. Gołaszewska Zuzanna,
 19. Bernacka Katarzyna,
 20. Narkun Małgorzata, 
 21. Jagielska Emilia.  

Dodaj komentarz

Skip to content