„Świąteczna Zbiórka Żywności”

Jak co roku młodzież ZSCKR brała udział w świątecznej zbiórce żywności, którą w dniach 15 – 16 marca 2013 r. zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie w placówkach handlowych na terenie Miasta Kętrzyn.

Celem akcji było pozyskanie pełnowartościowych artykułów spożywczych, które w okresie świątecznym zostaną przekazane osobom bezdomnym, niepełnosprawnym, chorym oraz rodzinom wielodzietnym z terenu naszego miasta.

Tego rodzaju zbiórki prowadzone są z udziałem  młodzieży od wielu lat i stały się one tradycją w propagowaniu idei wolontariatu w naszej szkole. Uczestnicy tych akcji charytatywnych kierują się przede wszystkim empatią, dobrym sercem  i chęcią pomagania innym ludziom. Poświęcają swój wolny czas i mimo, że nie zawsze jest to łatwe i wdzięczne zadanie gotowi są ponownie podjąć się tego trudu za rok.

Wolontariusze: Aneta Niedźwiecka, Natalia Maciejewska, Klaudia Krzemińska, Rafał Paździor, Aleksandra Rejnat, Beata Zakrzewska, Magdalena Aleksandrzak, Roksana Gierwiało, Marlena Zajerska, Karolina Żygadło, Róża Purgacz, Dominika Kułak, Karolina Filipiak, Mateusz Brzozowski, Anna Lubera, Patryk Nasiadko, Karolina Dajnowska, Małgorzata Chmielnicka, Wioletta Popławska.

 

Dodaj komentarz

Skip to content