PROGRAM UROCZYSTOŚCI OBCHODÓW 65-lecia SZKOŁY 16 czerwca 2012 r.

8.00 – 15.00 – Rejestracja uczestników

10.00 – Msza św. w Kościele Św. Stanisława Kostki w Karolewie koncelebrowana przez księży absolwentów

11.00 – Złożenie kwiatów pod pomnikiem patrona szkoły

11.30 – Uroczysty apel w sali sportowej “Olimpia”

14.00 – Koncert niespodzianka

15.00 – Czas wolny, spotkania z wychowawcami, zwiedzanie szkoły

19.00 Bal absolwentów

NIE ZAPEWNIAMY NOCLEGÓW !

WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI PROSIMY WYJAŚNIAĆ POD NUMEREM TELEFONU 781 066 924

 ZAPISÓW JUŻ NIE PRZYJMUJEMY!

Nazwisko Imię
Andrukajtis Zenon
Andrzejewski Andrzej
Antoniuk Iwona
Aramowicz Zbigniew
Artyszewicz Ryszard
Awgustynowicz Wiktor
Babkiewicz Anna
Bakiewicz Tomasz
Balcewicz Zenon
Baranowski Andrzej
Bartkowski Jacek
Basarab Jan
Bąk Sławomir
Bednarski Christine
Bernasiuk Helena
Biega Ryszard
Biernacka Irena
Biłas Nadzieja
Bitner Marianna
Bitner Krzysztof
Błaszczyk Zdzisław Albin
Błaszczyk Sabina
Błoszko Stanisława
Bobin Stanisław
Bocheńska Jolanta
Bohdziewicz Hanna
Bolek Paweł
Borowski Józef
Brzezińska Mariola
Brzeziński Mirosław
Brzozowski Zdzisław
Buchwak Danuta
Bukowski Dariusz
Burkacki Bogdan
Burnos Wiesław Stanisław
Buszan Waldemar
Buśk Mieczysław
Chodara Roman
Chrobak Eugenia
Cimaszkiewicz Henryk
Cimoch Mieczysław
Ciok Andrzej
Ciołek Andrzej
Cygan Adam
Cyrkler Stanisław
Czaplińska Beata
Czapliński Antoni
Czapliński Marek
Czapliński Mirosław
Czarnecki Władysław
Dąbek Urszula
Dąbrowski Zygmunt
Dedwailly Irena
Deptuła Ireneusz
Deptuła Ryszard
Derewońko Lilianna
Dębek Danuta
Dobko Jan
Doliwa Werner
Droździk Hieronim
Duda Wanda
Dukiel Elżbieta
Dyba Henryka
Dziatkowski Janusz
Dziduch Adam
Dziewulski Roman Paweł
Ejsmont Andrzej
Faliszewska Maria
Fankulewska Danuta
Farbotko Cezar
Fedorczyk Dorota Maria
Fenyk Bogusława
Fiedosewicz Artur
Fieducik Marek
Fik Joanna
Flanc Andrzej Jerzy
Flanc Ryszard Łukasz
Florczak Genowefa
Frank Jan
Gańko Stanisław
Gawarecki Jerzy
Gawrylczyk Mirosława
Gesek Krystyna
Giczewski Czesław
Głowacka Janina Ewa
Gołaszewska Alicja
Gołaszwska Krystyna
Gołębiowska Regina
Gontarz Edward
Górska Irena
Górski Piotr
Grochecka Jadwiga
Gronowski Grzegorz
Grudka Teresa
Gryczka Wojciech
Grzybowski Czesław
Gumienna Janina
Gutkowska Krystyna
Gwozdowicz Ryszard
Gwozdowicz Stanisław
Gwozdowicz Agnieszka
Hajdaczuk Teodor
Helwak Danuta
Hnatyszyn Jerzy
Hrycyna Włodzimierz
Huhn Alicja
Huhn Janusz
Ignatowicz Wanda
Jabłonowski Jan
Jackowska Jadwiga
Jaczun Ludwik
Jagiełło Adolf
Jakubcewicz Barbara
Jakubowska Elżbieta
Jankowska Lidia
Jankowska Ewa
Jankowski Andrzej
Jaworowski Janusz
Jaworska Magdalena
Jednorowicz Jarosław
Jendraszek Urszula
Jędrzejewska Elżbieta
Jończyk Krzysztof
Jóźwiak Cecylia
Juchniewicz Romuald
Judycka Dorota
Judycka Beata
Jurczak Teresa
Jurołajć Grażyna
Kaczmarska Regina
Kaklin Piotr
Kamińska Halina
Kappich Waldemar Oswald
Kappich Barbara
Karaźniewicz Tadeusz
Kasprzak Grzegorz
Kilik Józef
Kimbar Piotr
Kindziera Włodzimierz
Kiszła Jan
Kłek Roman
Kłosińska Marianna
Koba Marian
Kobiałka Małgorzata
Kochanowski Tomasz
Kolasa Jarosław
Kolator Jerzy
Kolator Bronisław Andrzej
Kołakowski Adam
Komorowski Ireneusz
Komosiński Sławomir
Koncewicz Andrzej
Kononiuk Aleksander
Konopka Józef
Korzeniewski Feliks
Kowalczyk Barbara
Kowalewicz Jerzy
Kowalewska Stanisława Marianna
Kowalska Anna
Kozdroń Zbigniew
Kozikowska Irena
Kozioł Irena
Kraft Tadeusz
Krasuska Halina
Król Mirosław
Krupa Jan
Krysiak Marianna
Krysiuk Elżbieta
Krzywicka Wanda
Krzywicki Jerzy
Kucharczuk Danuta
Kulbacki Zbigniew
Kunda Marian
Kureczko Bożena
Kuriata Roman
Kurowska Urszula
Kuźmicki Longin
Kuźmicki Jan
Kużmicki Daniel
Kwiatkowska Marianna
Lach Danuta
Lachowicz Grażyna
Lange Henryka
Lemański Adam
Lepa Bronisława
Lesiuk Anna
Leske Zofia
Leszek Lucyna
Lipiec Ewa
Lipińska Grażyna
Lipiński Kazimierz
Lipka Bogdan
Lipka Helena
Lis Bożena
Lutrzykowski Stanisław
Łastówka Bogdan
Łozowski Jan
Łukaszuk Mirosława
Łukaszuk Anna
Machnacz Jerzy
Maciejewski Marek
Mackun Antoni
Majkowski Stanisław
Małkowski Mirosław
Mańko Kazimierz
Mańkowski Marian
Mańkut Władysław
Marcinkiewicz Czesław
Marcinkiewicz Henryka
Maryńczyk Adam Jan
Marzęcka Danuta
Marzęcki Lech
Matusiak Jan
Matusiak Joanna
Mazur Jan
Michałowska Krystyna
Mićko Wiesław
Mieczkowska Barbara
Mieczkowski Zdzisław
Mieszczyńska Halina
Mikołajczyk Bazyli
Mikulski Józef
Mioduski Stanisław
Misiewicz Julian
Misiewicz Krystyna Maria
Misiulaniec Roman
Miszczyk Stefan
Morawski Edward
Motus Krzysztof
Mroczkowski Wiesław
Musiałowski Stanisław
Najdzionek Sławomir
Najmowicz Anatol
Niedziejko Tadeusz
Niedziejko Barbara
Niksa Józefa
Nowak Zbigniew
Nowicki Jan
Olszak Irena
Olszewski Daniel
Onyszk Zbigniew
Opczyńska Maria Teresa
Osinka Józef
Osinka Stanisława
Ostrowski Ryszard
Ostrzewski Adam Maciej
Ożga Wiesław
Pacholczyk Alina
Palczewski Wiesław
Patera Ludmiła
Patyk Barbara
Pawłowska Halina
Pełka Józef
Peret Mirosława
Perlik Witold
Pietrasz Marcin
Pietrasz Dymitr
Piktel Danuta
Pilguj Mieczysław
Piotrowicz Sławomir
Piotrowicz Ewa
Plewako Andrzej
Płotnikowski Franciszek
Podbielska Irena
Pomorski Marek
Popielarczyk Kazimierz
Poszyler Mirosław
Potapiuk Alfred
Prusik Jadwiga
Purwin Henryk
Puszko Mirosława
Pytlarczyk Tadeusz
Pytlarczyk Krystyna
Radziszewski Tadeusz
Rawczak Mirosław
Różyńska Krystyna
Rulka Wiesława
Rulka Stanisław
Rutkowski Witold
Rybak Bogusław
Rybak Eugeniusz
Rzepecki Wiesław
Sadowska Bożena
Samborski Zdzisław
Samsel Witold
Sawicki Jerzy
Siekierski Kazimierz
Siewruk Romuald
Skindel Andrzej
Skonieczny Wojciech
Skrzypkowska Elżbieta
Skrzypkowski Mirosław
Skutyński Jarosław
Smolak Janina
Sobuń Janina
Sokołowska Agnieszka
Sokołowski Wiesław
Stanulewicz Bogusław
Starków Alina
Staruch Bronisław
Staruch Mirosław
Staruch Jacek
Starzewski Edmund
Stasiuk Mirosława
Stepnowska – Zaremba Elżbieta
Stępień Maria
Stolarkiewicz Henryk
Strojecka Halina
Strug Ryszard
Szamotuło Elżbieta
Szamotuło Jerzy
Szczęśniak Jadwiga
Szefler Marianna
Szepietowski Franciszek
Szewczuk Leszek
Sznurkowski Krzysztof
Szukiel Jadwiga
Szwajłyk Barbara
Szwajłyk Jan
Szyjko Mieczysław
Szykiewicz Tadeusz
Szymanek Jerzy
Szymanowska Halina
Szymczuk Leon
Szynkowski Jerzy
Ślubowski Marek
Świerc Danuta
Tański Zdziasław
Tarando Józef
Trojanowski Jan Zenon
Turek Hanna
Tylenda Stanisław
Tytman Mirosława
Urban Henryk
Urban Krystyna
Walukiewicz Tadeusz Jadwiga
Wanago Tadeusz
Wasilewski Zdzisław Józef
Waszkiewicz Leonarda
Waszkiewicz Krystyna
Wiekiera Bogdan
Wierzbicki Wacław
Więcek Kazimierz
Wiśniewska Helena
Witkowski Aleksander
Wojciechowicz Henryk
Wróblewska Celina
Wyszkowski Marek
Wywigacz Jan
Zabielski Józef
Zacharczuk Helena
Zajączkowski Bogdan
Zaniewski Wacław
Zarnoch Czesław
Zelem Halina
Zelma Kazimierz
Ziembal Ryszard
Zimny Waldemar
Żaczek Halina
Żarski Andrzej
Żuchlińska Natalia
Żuk Sergiusz
Żukowska Joanna
Żywucki Tadeusz
Żyżyk Urszula

 

 

Post Author: karolewox5-admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *