Lista osób które zgłosiły udział w zjeździe absolwentów

 

 1.  Kołakowski Adam  1975  TMR
 2  Jednorowicz  Jarosław  1969  3l TMR
 3.  Błaszczyk  Zdzisław Albin  1968  TR
 4.  Wróblewski Kazimierz  1972  TH
 5.  Szukiel (Szymańska)  Jadwiga  1966  TRR
 6.  Wasilewski Zdzisław Józef  1967  TMR
 7.  Jasionek (Królikowska) Genowefa  1985  TH
 8.  Witkowski Aleksander  1966  TRR
 9.  Gryko Henryk  1967  TRR
 10.  Florczak (Stolarczyk) Genowefa  1966  TRR
 11.  Mejer (Nahorska) Jadwiga  1968  TRR
 12.  Derewońko (Nowakowska) Lilianna  1977  TRR
 13.  Szczęśniak (Szocka) Jadwiga  1965  TRR
 14.  Chojnacka (Mocarska) Grażyna  1968  TRR
 15.  Borowski Józef  1967  TMR
 16.  Prusik (Śliwko) Jadwiga  1974  TH
 17.  Moroz Tadeusz  1977  3l TMR
 18.  Płotnikowski Franciszek  1977  TMR
 19.  Modzelewska (Grenda) Maria
 1973  TH
 20.  Deniziak Zygmunt  1977  TMR
 21.  Żyżyk (Wajszczuk) Urszula  1978  TRR
 22.  Tański Zdzisław  1965  TRR
 23.  Chadryś (Czerepaniak) Aneta  2002  LE
 24.  Hajdaczuk Teodor  1964  TMR
 25.  Kaczyński Józef  1977  TMR
 26.  Leske (Tumińska) Zofia  1978  TRR
 27.  Flanc Ryszard Łukasz  1976  TH
 28.  Wawrzeniuk Anna
 1978  TRR
 29.  Szłatka (Gbur) Grażyna  1989  TH
 30.   Puczel (Kwasiborska) Katarzyna  1989  TH

 UWAGA! Pełna lista do wglądu po kliknięciu “Czytaj więcej”


 

 31.  Rutkowski Waldemar                         1965   TRR     
 32.  Kłek Roman  1966  TMR
 33.  Starków (Nieradko) Alina  1966  TRR
 34.  Jaworska Magdalena  1966  TRR
 35.  Stepnowska-Zaremba (Orzoł) Elżbieta  1967  TRR
 36.  Rapita Ewa  1991  TR
 37.  Nykiel Halina  1974  TRR
 38.  Zaniewski Wacław  1965  TMR
 39.  Karawajczyk (Wojciechowska) Irena  1965  TRR
 40.  Koczyński Tadeusz  1970  TMR
 41.  Doliwa Werner  1961  TMR
 42.  Juchniewicz Romuald  1965  TMR
 43.  Jackowska (Wasilewska) Jadwiga  1970  TH
 44.  Rutkowski Witold  1974  TMR
 45.  Januszkiewicz (Żółtak) Danuta  1974  TH
 46.  Duda (Jarmołowicz) Wanda  1966  TRR
 47.  Błoszko (Malinowska) Stanisława  1967  TRR
 48.  Hrycyna Włodzimierz  1975  3l TMR
 49.  Arodź Andrzej  1990  TMR
 50.  Czaplińska (Kuzys) Beata  1969  TH
 51.  Pytlarczyk Tadeusz  1969  TH
 52.  Pytlarczyk (Przestrzelska)  1971  TH
 53.  Kowiako (Miadziołko) Janina  1968  TMR
 54.  Sienkiewicz Andrzej  1984  TMR
 55.  Misziewicz (Borowska) Krystyna Maria  1977  TRR
 56.  Tymcio (Jakubcewicz) Barbara  1973  TRR
 57.  Łozowski Jan  1967  TMR
 58.  Dziatkowski Janusz  1977  TH
 59.  Czapliński Mirosław  1971  TMR
 60.  Olszak (Florkowska) Irena  1965  TRR
 61.  Wiekiera Bogdan  1977  3l TMR
 62.  Winiewski Sebastian  1991  3l TMR
 63.  Zacharczuk (Skowrońska) Helena  1971  TH
 64.  Kiszko Katarzyna  2005  LE
 65.  Brożewicz Antoni  1967  TMR
 66.  Żuk Sergiusz  1966  TR
 67.  MićkoWiesław  1972  TMR
 68.  Mańko Kazimierz  1969  TMR
 69.  Stachera Czesław Kazimierz  1963  TR
 70.  Zimny Waldemar  1997  TMR
 71.  Więcek Kazimierz  1957  TMR
 72.  Lesiuk (Skawina) Anna  1987  TH
 73.  Dąbrowski Zygmunt  1966  TRR
 74.  Lipińska (Biernacka) Krystyna
 1972  TH
 75.  Biernacka (Bober) Irena   1972  TH
 76.  Dąbek (Florek) Urszula  1971  TH
 77.  Poszyler Mirosław  1965  TMR
 78.  Biernacka Jadwiga
 1974  TH
 79.  Grudka (Szerechan) Teresa  1974  TH
 80.  Kolator Bronisław Andrzej  1972  TMR
 81.  Jaworowski Janusz  1971  TMR
 82.  Łastówka Bogdan  1974  TH
 83.  Głowacka (Kunkowska) Janina Ewa  1972  TH
 84.  Laskowski Henryk Zdzisław  1969  TH
 85.  Mikołajuk Bazyli  1955  TM
 86.  Linowski Kazimierz  1955  TM
 87.  Kamińska(Gątkowska) Halina  1966  TR
 88.  Niksa (Karwasz) Józefa  1974  TRR
 89.  Rymek Ryszard  1963  TMR
 90.  Kuźmicki Jan  1966  TR
 91.  Świerc (Dwojak) Danuta  1966  TR
 92.  Czarnecki Władysław  1966  TR
 93.  Lipka (Kozioł) Helena  1975  TRR
 94.  Lipka Bogdan  1976  3l TMR
 95.  Wywigacz Jan  1967  TMR
 96.  Wróblewska (Milinkiewicz) Celina  1971  TRR
 97.  Ganko Stanisław  1967  TMR
 98.  Balcewicz Zenon  1961  TMR
 99.   Suska Teresa  1963  TR
 100.  Chojnowska (Chmielewska) Irena  1972  TH
 101.  Trojanowski Jan Zenon  1975  TH
 102.  Krasucka (Mielniczuk) Halina  1972  TH
 103.  Olewnik Hanna  2005  LE
 104.  Milewska (Downer) Mirosława  1972  TH
 105.  Gulmontowicz (Pawlik) Maria  1978  TRR
 106.  Gulmontowicz Józef  1977  TMR
 107.  Sawicki Jerzy  1968  TMR
 108.  Radzewicz (Szymaniuk) Irena  1980  ZTRR
 109.  Mieczkowski Jarosław  1997  TMR
 110.  Jankowska (Pączek) Ewa  1978  TRR
 111.  Stasiuk (Romańska) Mirosława  1966  TR
 112.  Kindziera Włodzimierz  1967  TMR
 113.  Zelem (Sienkiewicz)  Halina  1975  TRR
 114.  Bąk Sławomir  1970  TH
 115.  Górska (Radecka) Irena  1971  TH
 116.  Łuszczak Marcin  2008  TM
 117.  Gajewska Małgorzata  1976  TH
 118.  Wasilewska Irena  1971  TH
 119.  Bohdziewicz (Kuchta) Hanna  1971  TRR
 120.  Szewczuk Leszek  1997  TMR
 121.  Huszcza Andrzej  1983  TS
 122.  Bukowski Dariusz  1997  TMR
 123.  Sadowska (Lutrzykowska) Bożena  1979  TRR
 124.  Basarab Jan  1971  3l TMR
 125.  Jurczak (Żuk) Teresa  1971  TRR
 126.  Aramowicz Zbigniew  1976  TMR
 127.  Hermanowska (Brejtfus) Elżbieta  1963  TR
 128.  Potapiuk Alfred  1970  3l TMR
 129.  Smolak (Mańka) Janina  1971  TH
 130.  Tytman Mirosława  1978  TH
 131.  Rybak Bogusław  1978  3l TMR
 132.  Kret Andrzej  1976  TMR
 133.  Rejent Łukasz  2001  TR
 134.  Górski Sławomir  2001  TR
 135.  Onyszk Zbigniew  1975  3l TMR
 136.  Chojnacka (Kuźmicka) Maria Iwona  1983  TH
 137.  Żaczek (Marciniak) Halina  1966  TRR
 138.  Maciejewski Marek  1975  TRR
 139.  Michalak (Żołobowska) Maria  1963  TR
 140.  Kolator Jerzy  1966  TMR
 141.  Lutrzykowski Stanisław  1956  TMR
 142.  Żuchlińska (Kurhan) Natalia  1977  TRR
 143.  Dawidczyk (Nadstawna) Ewa  1981  TH
 144.  Kowalewicz Jerzy  1961  TMR
 145.  Musiałowski Stanisław  1966  TMR
 146.  Kononiuk Aleksander  1969  TMR
 147.  Chodara Roman  1975  3l TMR
 148.  Koncewicz Andrzej  1977  3l TMR
 149.  Purwin Henryk  1966  TMR
 150.  Maryńczak Adam Jan  1976  TH
 151.  Skubisz (Rusak) Małgorzata  1978  TRR
 152.  Mroczkowska (Grunwald) Jadwiga  1966  TRR
 153.  Krysiak (Wrzachol) Marianna  1971  TH
 154.  Opczyńska (Symonowicz) Maria Teresa  1965  TRR
 155.  dane zastrzeżone  1976  TH
 156.  Postój Andrzej  1978  TMR
 157.  Antoniuk (Żuk) Iwona  1982  TH
 158.  Żółtak Józef
 1972  3l TMR
 159.  Mikulski Józef  1974  TMR
 160.  Dąbrowski Janusz  1978  TMR
 161.  Judycka Beata  1985  TS
 162.  Judycka Dorota  1985  TS
 163  Burkacki Bogdan  1982  TMR
 164.  Warno Ewa  1989  TH
 165.  Karpowicz Kasper  1967  TR
 166.  Szynkowski Jerzy  1966  TMR
 167.  Kwiatkowska (Kłos) Marianna  1966  TRR
 168.  Sionkowski Dariusz
 1983  3l T Agrolot
 168.  Żarnoch Czesław  1971  TH
 169.  Lepa (Bobin) Bronisława  1967  TRR
 170.  Lewandowski Grzegorz  1973  TMR
 171.  Andrukajtis Zenon  1969  TMR
 172.  Zawistowski Krzysztof  1996  TMR
 173.  Leszek (Najda) Lucyna  1977  TH
 174.  Lemański Adam  1967  TMR
 175.  Zduńczyk Zenon  1969  TH
 176.  Lipiński Kazimierz  1972  TH
 177.  Stanulewicz Bogusław  1975  3l TMR
 178.  Nowak Zbigniew  1969  TMR
 179.  Rzepecki Wiesław  1976  TMR
 180.  Buszan Waldemar  1970  TMR
 181.  Piotrowicz (Marcinkiewicz) Ewa  1986  TS
 182.  Piotrowicz Sławomir  1985  TMR
 183.  Jaczun Ludwik  1964  TMR
 184.  Rulka (Beczek) Wiesława  1979  TRR
 185.  Rulka Stanisław  1978  TMR
 186.  Zabielski Józef  1965  TRR
 187.  Szyjko Mieczysław  1963  TR
 188.  Deptuła Ryszard  1970  TMR
 189.  Skóra Eugeniusz  1966  TR
 190.  Żywczyk (Gabryelczak)   1976  TRR
 191.  Pieńczykowski Wiesław  1957  TH
 191.  Rybiński Krystian  2004  3l TMR
 192.  Starzewski Edmund  1978  TMR
 193.  Szwajłyk (Mackiewicz) Barbara  1986  TH
 194.  Szwajłyk Jan  1985  TMR
 195.  Mieczkowski Leszek  1974  TMR
 196.  Jagiełło Adolf  1956  TMR
 197.  Flanc Andrzej  1979  TMR
 198.  Czarnigowska (Wiernicka) Bogumiła  1972  TER
 199.  Jędrzejewska (Kiślak) Elżbieta  1966  TRR
 200.  Lipiec (Tomanek) Ewa  1972  TH
 201.  Piercewicz (Raćkos) Elżbieta  1970  TRR
 202.  Droździk Hieronim  1956  TMR
 203.  Sokołowska (Niechwiodowicz) Agnieszka  1968  TRR
 204.  Kisielewicz-Plackowska Renata  1994  TR
 205.  Kowalczyk (Deptuła) Barbara  1968  TRR
 206.  Samborski Zdzisław  1966  TR
 207.  Helwak (Dąbrowska) Danuta  1971  TH
 208.  Kochanowski Tomasz  1994  TMR
 209.  Podbielska Irena  1965  TRR
 210.  Jasionowski Hubert  1968  TRR
 211.  Siekierski Kazimierz  1969  3l TMR
 212.  Sokołowski Wiesław  1966  TR
 213.  Bednarczyk Jerzy  1964  TR
 214.  Farbotko Cezar  1957  TR
 215.  Kozioł (Przechodzka) Irena  1971  TRR
 216.  Perlik Witold  1973  TMR
 217.  Dziduch Adam  1971  TMR
 218.  Turek (Szablak) Hanna  1979  TRR
 219.  Kaczmarska (Tomaszewicz) Regina  1972  TMR
 220.  Głowacz Michał  1965  TR
 221.  Modzelewska (Małachowska)   1971  TRR
 222.  Małachowski Marian  1969  3l TMR
 223.  Chrobak (Dublanka) Eugenia  1972  TRR
 224.  Mańkut Władysław  1966  TR
 225.  Bystrzycki Władysław  1973  3l TMR
 226.  Pietrasz Dymitr  1971  TMR
 227.  Gołębiowska (Danilewicz) Regina  1972  TRR
 228.  Błaszczak (Oleńska) Krystyna
 1975  TH
 229.  Brzezińska (Kryś) Mariola  1986  TS
 230.  Brzeziński Mirosław  1986  3l TMR
 231.  Jaskólski Zbigniew  1982  TMR
 232.  Jesionka Paweł  1985  TMR
 233.  Tylenda Stanisław  1955  TMR
 234.  Sak Ryszard  1968  TMR
 235.  Kurek Tadeusz  1966  TR
 236.  Gasik (Łuczak) Beata  1991  TR
 237.  Popielarczyk Kazimierz  1970  TH
 238.  Wojtach (Szczubeł) Regina  1971  TRR
 239.  Marcinkiewicz (Stoma) Henryka  1965  TRR
 240.  Koba Marian  1976  TMR
 241.  Pietrasz Marcin  1998  TMR
 242.   Rosoliński Henryk  1970  3l TMR
 243.  Komorowski Ireneusz  1971  TMR
 244.  Machnacz Jerzy  1977  3l TMR
 245.  Kowalska (Skukowska) Anna  1987  TH
 246.  Cygan Adam  1976  TMR
 247.  Dorożko Wojciech  1974  TMR
 248.  Gołaszewska Alicja  1974  TH
 249.  Radiszewski Tadeusz  1956  TMR
 250.  Brzostowska (Sulowska) Urszula  1975  TER
 251.  Baranowski Andrzej  1977  TMR
 252.  Sak Ryszard  1968  TMR
 253.  Koszczyc Jan  1982  3l TMR
 254.  Fieducik Marek  1987  TH
 255.  Kosiewicz Jan  1974  TMR
 256.  Wilamowska (Witak) Krystyna  1965  TRR
 257.  Kibiłko (Procajło) Zofia  1965  TRR
 258.  Ignatowicz (Marecka) Wanda  1966  TRR
 259.  Krysiuk (Mazurek) Elżbieta  1974  TRR
 260.  Kamień Roman  1956  TMR
 261.  Bakiewicz Tomasz  1997  TMR
 262.  Niewiadomski Stanisław  1968  TMR
 263.  Motus Krzysztof  1978  TMR
 264.  Kaklin Piotr  1966  TRR
 265.  Musiałowski Sranisław  1966  TMR
 266.  Stolarkiewicz Henryk  1971  3l TMR
 267.  Rochowicz Stefan  1952  TH
 268.  Gwozdowicz Stanisław  1985  3l TMR
 269.  Gronowski Grzegorz  1999  TR
 270.  Kubicki Wiesław  1969  3l TMR
 271.  Faliszewska (Kozak) Maria  1978  TRR
 272.  Lachowicz (Skórko) Grażyna  1978  TRR
 273.  Juchniewicz Benedykt  1964  TMR
 274.  Cimoch Mieczysław  1965  TMR
 275.  Góralski Norbert  1968  TMR
 276.  Łazarski Roman  1968  TMR
 277.  Kozikowska (Kozak) Irena  1970  TRR
 278.  Kowalewska (Kowalczyk) Stanisława Marianna  1967  TRR
 279.  Kozak Stanisław  1968  TMR
 280.  Waszkiewicz (Gudanowska) Leonarda  1974  TRR
 281.  Huhn Janusz  1976   TMR
 282.  Huhn Alicja  1974  TRR
 283.  Fiedosewicz Artur  1984  3l TMR
 284.  Lipińska (Jarmołowska) Grażyna  1975  TRR
 285.  Skindel Andrzej  1971  TMR
 286.  Mańkowski Marian  1968  TR
 287.  Hnatyszyn Jerzy  1971  3l TMR
 288.  Jończyk Krzysztof  1981  TMR
 289.  Buń Mirosław  1981  TMR
 290.  Niedziejko (Kitowicz) Barbara  1987  TS
 291.  Bocheńska (Winciun) Jolanta  1971  TRR
 292.  Burnos Wiesław Stanisław  1971  3l TMR
 293.  Gołaszewska (Leśniewska) Krystyna  1976  TH
 294.  Niedziejko Tadeusz  1987  TMR
 295.  Brzozowski Zdzisław  1987  TMR
 296.  Pasiuk Jerzy  1969  TMR
 297.  Pilguj Mieczysław  1976  TMR
 298.  Wanat Romualda  1976  TRR
 299.  Kucharczuk (Cyrkler) Danuta  1971  TRR
 300.  Cyrkler Stanisław  1969  TH
 301.  Komosiński Sławomir  1979  TMR
 302.  Gwozdowicz Ryszard  1985  TMR
 303.  Roman (Cieślak) Irena  1974  TH
 304.  Dębek (Cerepaniak) Danuta  1987  TS
 305.  Patyk Barbara  1987  TS
 306.  Gukowska (Kawałek) Zofia  1972  TER
 307.  Błoński Zygmunt  1974  TMR
 308.  Gawrylczyk (Byszewska) Mirosława  1972  TMR
 309.  Jakubowska (Karpińska) Elżbieta  1969  TRR
 310.  Plewako Andrzej  1969  TMR
 311.  Towściak Piotr  1984  TH
 312.  Kuriata Roman  1985  TMR
 313.  Staruch Bronisław  1985  3l TMR
 314.  Kasorzak Grzegorz  1998  TMR
 315.  Szołna Edward  1964  TMR
 316.  Wiśniewska (Sobolewska) Helena  1974  TRR
 317.  Łukaszuk (Osik) Anna  1986  TS
 318.  Fedorczyk (Szymaniec) Dorota Maria  1972  TE
 319.  Kozłowski Czesław  1969  TRR
 320.  Bitner (Strug) Marianna  1978  TRR
 321.  Bitner Krzysztof  1979  TMR Agrolot
 322.  Misiewicz Julian  1978  TMR
 323.  Konopka Józef  1967  TMR
 324.  Słomka (Łaniec) Renata  1991  TR
 325.  Michałowska (Kwaśniewska) Krystyna  1967  TRR
 326.  Fankulewska (Lipińska) Danuta  1967  TRR
 327.  Kościuk Witold  1974  TMR
 328.  Mieszczyńska (Plewako) Halina  1968  TRR
 329.  Król Mirosław  1978  TMR
 330.  Olszewik (Orysiak) Ala Dorota  1967  TRR
 331.  Najdzionek Sławomir  1971  3l TMR
 332.  Buśk Mieczysław  1971  3l TMR
 333.  Dobko Jan  1971  3l TMR
 334.  Kilik Józef  1971  TMR
 335.  Majkowski Stanisław  1972  TMR
 336.  Kotula (Jaksina) Danuta  1975  TRR
 337.  Rybak Eugeniusz  1964  TMR
 338.  Ślubowski Marek  1978  3l TMR
 339.  Litwińczuk Edward  1997  3l TMR
 340.  Karaźniewicz Tadeusz  1969  3l TMR
 341.  Gawarecki Jerzy  1986  3l TMR
 342.  Kulbacki Zbigniew  1986  3l TMR
 343.  Ostrzewski Adam Maciej  1972  TMR
 344.  Cimaszkiewicz Henryk  1965  TMR
 345.  Słabek Józef  1967  TMR
 346.  Urban Henryk  1976  TMR
 347.  Frank Jan  1975  3l TMR
 348.  Lange (Dołęga) Henryka  1966  TRR
 349.  Mackun Antoni  1969   3l TMR
 350.  Jabłonowski Jan  1961  TMR
 351.  Zajączkowski Bogdan  1958  TMR
 351.  Wanago Tadeusz  1966  TRR
 352.  Zajk Bożena
 1972  TH
 353.  Pomorski Marek  1978  TRR
 354.  Sawejko-Dawidowicz Regina  1965  TRR
 355.  Ciok Andrzej  1987  TMR
 356.  Janczuk Wiesław  1984  3l TMR
 357.  Gutkowska (Świszcz) Krystyna  1970  TH
 358.  Strojecka (Olszewska) Halina  1970  TH
 359.  Lis Bożena  1971  TRR
 360.  Szykiewicz Tadeusz  1979  TMR
 361.  Taryma Stanisław  1968  TMR
 362.  Taryma Jerzy  1957  TMR
 363.  Taryma Marek  1987  TMR
 364.  Palczewski Wiesław  1979  TMR
 365.  Mazur Jan  1971  TMR
 366.  Sznurkowski Krzysztof  1978  TMR
 367.  Żarski Andrzej  1976  TMR
 368.  Wierzbicki Wacław  1976  TMR
 369.  Onyszko Jan  1968  TMR
 370.  Osinka Józef  1973  TMR
 371.  Osinka (Gałdecka) Stanisława  1975  TRR
 372.  Błaszczyk (Witkowska) Sabina  1966  TRR
 373.  Dyba (Jakuszczonek) Henryka  1976  TH
 374.  Pełka Józef  1972  TMR
 375.  Nowicki Jan  1971  3l TMR
 376.  Bolek Paweł  1998  TMR
 377.  Kimbar Piotr  1998  TMR
 378.  Skutyński Jarosław  1998  TMR
 379.  Ciołek Andrzej  1988  TMR
 380.  Jóźwiak (Czarnota) Cecylia  1971  TRR
 381.  Buchwak (Łeś) Danuta  1979  TRR
 382.  Fik (Milenkiewicz) Joanna  1978  TRR
 383.  Gesek (Pabich) Krystyna  1971  TRR
 384.  Wyszkowski Marek  1975  TH
 385.  Fenyk Bogusław  1987  TS
 386.  Stępień (Świdwa) Maria  1966  TR
 387.  Gołas Tadeusz  1969  TRR
 388.  Szymanek Jerzy  1994  TMR
 389.  Pałasiewicz (Ciborowska) Irena  1979  TRR
 390.  Awgustynowicz Wiktor  1979  TMR
 391.  Pacholczyk Alina  1965  TR
 392.  Baniewska (Listosz) Krystyna  1965  TR
 393.  Urban (Cimochowicz) Krystyna  1966  TR
 394.  Lach Danuta  1967  TR
 395.  Morawski Edward  1956  TMR
 396.  Grzybowski Czesław  1978  TMR
 397.  Skrzypkowski Mirosław  1974  TH
 398.  Skrzypkowska (Gałka) Elżbieta  1978  TRR
 399.  Staruch Jacek  1986  TMR
 400.  Puszko Mirosława  1976  TH
 401.  Gieczewski Czesław  1970  3l TMR
 402.  Roman (Bukaczewska) Irena  1959  TR
 403.  Kozdroń Zbigniew  1973  TMR
 404.  Marzęcka (Stachura) Danuta  1970  TRR
 405.  Marzęcki Lech  1970  TMR
 406.  Ostrzewski Adam Maciej  1972  TMR
 407.  Zapisek Apolinary  1951  LH
 408.  Tomczyk Bronisław  1968  TMR
 409.  Markowicz Tadeusz  1968  TMR
 410.  Peret (Szawiel) Mirosława  1971  TRR
 411.  Miszczyk Stefan  1965  TMR
 412.  Bernasiuk (Maculewicz) Helena  1966  TR
 413.  Kureczko (Jankowska) Helena  1974  TRR
 414.  Piktel (Barłożek) Danuta  1974  TRR
 415.  Mieczkowska (Piekutowska) Barbara  1974  TRR
 416.  Kurek (Fabisiewicz) Wanda   1959  TH
 417.  Tułodziecka (Wiszowata) Jadwiga  1951  TH
 418.  Dwornowski Tadeusz  1973  3l TMR
 419.  Ziembal Ryszard  1976  TMR
 420.  Kacprzyk Stanisław  1968  TR
 421.  Raćkos Stanisław  1985  3l TMR
 422.  Kłosińska (Polakiewicz) Marianna Anna  1966  TR
 423.  Jankowska (Poncyleusz) Lidia  1971  TRR
 424.  Serocki Zdzisław  1974  TMR
 425.  Krzywicki Jerzy  1971  TH
 426.  Krzywicka (Cudzanowska) Wanda  1972  TER
 427.  Szepietowski Franciszek  1974  TH
 428.  Szamotuło (Gulmontowicz) Elżbieta  1978  TRR
 429.  Szamotuło Jerzy  1979  TMR
 430.  Kiszła Jan  1975  3l TMR
 431.  Deptuła Ireneusz  1951  TMR
 432.  Bartkowski Jacek  1985  3l TMR
 433.  Ejsmont Andrzej  1974  TH
 434.  Kudraj (Siekaniec) Teresa  1994  TR
 435.  Szabracki Kazimierz  1977  3l TMR
 436.  Marzęcka (Stachura) Danuta  1970  TRR
 437.  Biernacka (Bober) Irena  1972  TH
 438.  Kuźmicki Longin  1972  TMR
 439.  Kuźmicki Daniel  1998  TMR
 440.  Mieczkowski Zdzisław  1970  TMR
 441.  Osiński Ryszard  1965  TRR
 442.  Osiński Jerzy  1970  TMR
 443.  Osiński Janusz  1980  ZMR (?)
 444.  Froehlich Zbigniew  1985  TMR
 445.  Tarando Józef  1970  TMR
 446.  Artyszewicz Ryszard  1967  TMR
 447.  Matulewicz (Janicka) Marzena  1994  TR
 448.  Rawska (Lubas) Eugenia  1978  TRR
 449.  Ożga Wiesław  1979  TMR
 450.  Pancel Witold  1974  TMR
 451.  Jankowski Andrzej  1976  TMR
 452.  Sonuń (Banaszewska) Janina  1974  TRR
 453.  Biega Ryszard  1977  3l TMR
 454.  Plona Józef  1968  TMR
 455.  Łukaszuk (Zarzecka) Mirosława  1982  TH
 456.  Kłosińska Marianna    
 457.  Bobin Stanisław    
 458.  Dziewulski Roman    
 459.  Rawczak Mirosław    
 460.  Zabielski Ryszard    
 461.  Pałamarczuk Jan  1975  TMR
 462.  Ostrowski Ryszard    
 463.  Waszkiewicz (Kostecka) Krystyna    
 464.  Opałka-Węda (Opałka) Anna    
 465.  Wus (Sobieszczuk) Małgorzata    
 466.  Dados (Szumska) Bogumiła    
 467.  Kurowska Urszula    
 468.  Kolasa Jarosław    
 469.  Różańska (Deptuła) Krystyna    
 470.  Dukiel Elżbieta    
 471.  Siewruk Romuald  1971  TRR
 472.  Korzeniewski Feliks  1971  TRR
 473.  Borowski Łukasz    
 474.  Rulka (Beczek) Wiesława  1979  TRR
 475.  Zdunko Krzysztof    
 476.  Stasiuk Paweł    
 478.  Kurko Tomasz    
 479.  Pilimon Adam    
 480.  Najmowicz Anatol    
 481.  Król Władysław    
 482.  Bruzgo Jan    
 483.  Garlicki Jan    
 484.  Szymczul Leon    
 485.  Głowacka Janina Ewa    
 486.  Jakubcewicz Barbara  1973  
 487.  Cimaszkiewicz Henryk    
 488.  Lipińska Monika    
       

 

 

 

 

Post Author: karolewox5-admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *