III Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Powiatu Kętrzyńskiego

W dniu 19 listopada 2011r. w hali „Olimpia” przy  Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  w Karolewie oraz w hali przy Gimnazjum Gminnym w Karolewie odbył się III Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Powiatu Kętrzyńskiego.

Do Turnieju zgłosiły się następujące reprezentacje: z ZS CKR w Karolewie, ZS w Kętrzynie, Zespół Szkół w Korszach , ZS w Reszlu oraz ZSO w Kętrzynie. Zawody poprowadziło dwóch sędziów, pani Mariola Piórkowska oraz pan Edward Szudzich.Organizatorem turnieju był ZNP zarząd oddziału w Karolewie. O godz. 12.00 otwarcia zawodów dokonała Prezes ZNP zarządu oddziału w Karolewie Pani Genowefa Jasionek. Celem spotkania była integracja lokalnego środowiska oświaty.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Każdy z zespołów rozegrał cztery mecze. Zwycięzcą III Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Powiatu Kętrzyńskiego została reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kętrzynie, II miejsce wywalczyli pracownicy oświaty z Zespołu Szkół w Reszlu, na III miejscu uplasowała się drużyna Zespołu Szkół z  Korsz, IV przypadło Zespołowi Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, V miejsce zajął  Zespół Szkół w Kętrzynie.

Organizatorzy przy współpracy z sędziami nagrodzili wyróżniających się zawodników. Statuetkę dla najlepszej zawodniczki turnieju odebrała Barbara Kowszuk z ZS w Kętrzynie, najlepszym atakującym został Jarosław Gresik z ZSO w Kętrzynie, najlepszym rozgrywającym został Leszek Beyer z ZS z Korsz, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Adama Kosiorka z ZS CKR w Karolewie.

Zawodnikom gratulujemy zaangażowania i woli walki, sponsorom dziękujemy za hojność i zachęcamy do udziału w kolejnych zawodach

Katarzyna Rejent

Dodaj komentarz

Skip to content