Wojewódzkie Mistrzostwa w zapasach w stylu wolnym juniorów

W Rynie 10 września odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa w zapasach w stylu wolnym juniorów z dopuszczeniem wszystkich kategorii wiekowych kadetów.

Niestety, zawody te nie były zbyt udane dla naszej drużyny. Zdobyliśmy jedynie 4 medale: 1 srebrny i 3 brązowe. Drużynowo zajęliśmy 5 miejsce. Przyczyna tego jest prosta. Nie mamy takiej możliwości prowadzenia treningów jak inne drużyny.   Nasi zawodnicy trenują jedynie w roku szkolnym, a nie tak jak pozostali również w wakacje. Braki kondycyjne i techniczne bardzo skrupulatnie wykorzystali nasi przeciwnicy.

 

Drużynę GLKS Orzeł Karolewo reprezentowali: Rafał Zielepucha II miejsce, Sebastian Dobucki III miejsce, Marcin Witas III miejsce, Mirosław Ćwikowski III miejsce, Marek Wincza, Krzysztof Pudłowski, Kamil Młynarski i Grzegorz Mateusiak.

Sędzią głównym zawodów był pan Edward Szypulski, natomiast sędziną punktową Natalia Zawrotna. Trenera Krzysztofa Kanię wspierał Pan Andrzej Sienkiewicz, który swym wieloletnim  doświadczeniem w sporcie wspomaga drużynę w budowaniu siły i wytrzymałości.

Pozostaje nam teraz wzmocnić treningi i przygotowywać się do następnego turnieju, który odbędzie się w dniach 24-25.09.2011 w naszej szkole. Będą to Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w zapasach w stylu wolnym o Puchar Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi z okazji 1 Rocznicy Nadania Imienia Szkołom Wchodzącym w Skład ZSCKR w Karolewie, 25-lecia Klubu GLKS Orzeł Karolewo oraz 40-lecia Sekcji Zapaśniczej. Uroczyste otwarcie zawodów i walki rozpoczynają się 25 września o godz. 10.00.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Skip to content