„OSTATNI DZWONEK”

29 kwietnia pożegnaliśmy naszych absolwentów. Był to uroczysty dzień pełen zadumy i refleksji. Uczniowie klas maturalnych po raz ostatni spotkali się na uroczystym apelu z bracią uczniowską i całym gronem pedagogicznym.

Uczniowie klas młodszych przygotowali program artystyczny Szkolniada, w którym zaprezentowali maturzystów z Karolewa, jako prawdziwych zwycięzców, którzy świetnie radzą sobie z odpowiedziami na trudne pytania, są najlepsi w bieganiu a gotowanie to dla nich pestka.

Trzecioklasiści podarowali starszym kolegom i koleżankom drobne upominki a przewodnicząca samorządu uczniowskiego – Sara Kuraj złożyła serdeczne życzenia w imieniu całej społeczności uczniowskiej.

Wychowawczynie klas maturalnych panie: Alicja Lewandowska, Ewa Wereda, Magda Jurkiewicz, Anna Czałpińska i Katarzyna Kłek nie kryły wzruszenia i z wielką dumą wręczyły świadectwa swoim wychowankom.          

Głos zabrała również absolwentka roku, którą została uczennica klasy IV TA/TR Natalia Skonieczko. Czwartoklasiści dziękowali wychowawcom i dyrekcji, nie zabrakło kwiatów i pięknych słów.

Każdy chciał, aby ten dzień był wyjątkowy, na pewno dla tegorocznych maturzystów zapadnie długo w pamięci. Teraz trzymamy mocno kciuki i życzymy połamania piór na tym ostatnim, najważniejszym egzaminie, jakim jest matura.

Dodaj komentarz

Skip to content