I. Organizator konkursu
Pani Agnieszka Giedrys
II. Cel konkursu
Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy wśród uczniów o podstawowej jednostce strukturalno-funkcjonalnej każdego organizmu – komórce. Konkurs ukierunkowany jest na zagadnienia związane z metabolizmem komórki, funkcjami i budową organelli komórkowych oraz zróżnicowaniem funkcjonalnym i morfologicznym w obrębie komórek.
III. Informacje o konkursie






