Z wizytą w naszej szkole

25 marca 2024r. do naszej szkoły zostali zaproszeni przedstawiciele Oddziału Warmińsko – Mazurskiego Straży Granicznej: pan Artur Zapolski – porucznik i pan Sławomir Jakoniuk, którzy swoją służbę sprawują w Sekcji Naboru i Wydziału Szkolenia Kadr.

Udział w spotkaniu wzięli uczniowie klas maturalnych, którzy zapoznali się z możliwościami pracy w Straży Granicznej. W trakcie prelekcji nasza młodzież mogła zadawać pytania, na które otrzymywała odpowiedzi. Podczas wypowiedzi przedstawicieli Oddziału Straży Granicznej można było zauważyć zainteresowanie ze strony młodych ludzi.

Rozmowy z przedstawicielami Oddziału Straży Granicznej odbyły się w świetlicy internatu.

Bardzo dziękujemy panu Arturowi Zapolskiemu i panu Sławomirowi Jakoniukowi, że mogli podzielić się swoim doświadczeniem i zachęcić naszych uczniów do wstąpienia w szeregi Straży Granicznej.

Dorota Anna Nowik – pedagog szkolny

Skip to content