Wycieczka integracyjno-zawodowa 1PT

19 stycznia 2024 r. odbyła się wycieczka integracyjno-zawodowa. Najpierw odwiedziliśmy Hotel St. Bruno w Giżycku, gdzie zostaliśmy oprowadzeni po stylowych komnatach hotelu zamkowego oraz mogliśmy zobaczyć jak wykonują obowiązki poszczególne ekipy hotelu, tak aby gość czuł się komfortowo.

Młodzież mogła zobaczyć wyposażenie poszczególnych pomieszczeń oraz jak przykłada się uwagę do dbałości o szczegóły, które wpływają na ogólny odbiór obiektu przez gości.

 Po wrażeniach hotelowych czekały nas wrażenia kinowe na filmie „Akademia Pana Kleksa”. Obrazy zostaną w pamięci i przemyślenia również, bo jak wiemy każda bajka przedstawia alegorię życia. Po 2 godzinach miło było zobaczyć rzeczywisty świat i podziwiać piękną zimową aurę już w perspektywie ferii. No i jeszcze czas wolny na posiłek i trochę czasu na drobne zakupy przed wyjazdem dopełniły naszą wycieczkę.

Dziękuję Klasie za wspólnie spędzony czas oraz godną pochwały postawę. Byłam z Was dumna i było mi niezmiernie miło móc spędzić z Wami ten czas.

                                                                                                                 Wychowawczyni Halina Szeląg

Skip to content