Nasi na podium

W dniach 20 – 21.01.2024 r. w Potoczku odbył się już IV Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli i Pracowników Oświaty Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W turnieju uczestniczyło 13 zespołów z całej Polski, reprezentując szkoły rolnicze.

• ZSCKR w Siennicy Różanej

Drużyny podzielono na 3 grupy, nam przyszło zmierzyć się w grupie z Olszowem, z którym wygraliśmy 2:0, a następnie z Nowosielcami 2:1 i Sandomierzem 2:0. W ćwierćfinale spotkaliśmy się z Siennicą Różaną i wygraliśmy 2:0.

W półfinale przyszło nam się zmierzyć z drużyną gospodarzy – Potoczkiem. Drużyna gospodarzy miała nam dużo do udowodnienia, bo dwa razy odpadła z nami w walce o wejście do finału, ale tym razem wygrali z nami 2:0. Następnie przyszło nam się zmierzyć w walce o 3 miejsce z Nowosielcami, z którymi wygraliśmy. Ostatecznie zwycięzcami całego turnieju okazała się drużyna z Golądkowa, która pokonała w finale Potoczek.

Naszą drużynę reprezentowali:

Adam Kosiorek, Jacek Dziemiańczyk, Katarzyna Aleszczyk, Iwona Dźwil, Cezary Tyszka, Daniel Siemieniako, Andrzej Bielski, Marcin Zalewski.

Wiceminister Rolnictwa wraz z innymi gośćmi wręczyli medale drużynom oraz wybrali najlepszą zawodniczkę i zawodnika turnieju.

Dziękujemy organizatorom za wspaniale zorganizowany turniej oraz dyrekcji za możliwość udziału w zawodach.