Andrzejkowy turniej piłki siatkowej

We wtorek 28 listopada w PCE w Kętrzynie odbył się Turniej andrzejkowy piłki siatkowej drużyn mieszanych dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych. W zawodach wystąpiły reprezentacje 6 szkół z Powiatu Kętrzyńskiego.

W fazie grupowej trafiliśmy na zespoły z ZSO i ZS im. MCS. Z grupy wyszliśmy na drugim miejscu z bilansem jednej przegranej i jednego zwycięstwa. Niestety w trzecim meczu musieliśmy ulec drużynie z Prywatnego LO i tym samym ostatni nasz mecz był walką o trzecie miejsce. Tym razem pokonaliśmy drużynę z ZSO, która w fazie grupowej miała nad nami przewagę. Stanęliśmy na wysokości zadania. Wróciliśmy z dyplomem i pucharem za zajęcie III miejsca. Ponadto nasz zawodnik – Maciej Głogowski z klasy 4BTF – zdobył dyplom i statuetkę dla najlepszego zawodnika. GRATULACJE!!!

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Prywatne LO
  2. PCE
  3. ZSCKR w Karolewie
  4. ZSO
  5. ZS im. MCS
  6. ZS im. MR w Reszlu

Naszą szkołę reprezentowali: Anna Waszak, Zofia Kamecka, Weronika Mej, Gabriela Sturlis, Laura Roguszka, Agata Pierzchanowska, Mikołaj Witliński, Marcel Sadowski, Maciej Szmyd i Maciej Głogowski.

Opiekunem drużyny był pan Marek Stokłosa.

Skip to content