WYSTAWA FOTOGRAFICZNA „KRAJOBRAZ OTWARTY”

20 października obchodziliśmy Dzień Krajobrazu. To doskonała okazja do promowania wartości krajobrazów towarzyszących codziennemu życiu każdego z nas, a także krajobrazów charakterystycznych dla poszczególnych regionów.

Pod takim hasłem stworzyliśmy w szkole wystawę fotograficzną mającą na celu docenienie dostępnych na co dzień przestrzeni przyrodniczych, rolniczych i miejskich. Uczniowie mieli za zadanie wykonać zdjęcie z motywem krajobrazu otwartego. Ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwości na otaczające nas piękno.

Prace zostały wyeksponowane w „Galerii na schodach” w budynku Arkadia. Wystawa stworzyła świetną okazją do otwarcia się na otaczający nas krajobraz i stała się pretekstem do zatrzymania się na chwilę w codziennym biegu i uchwycenia piękna otaczającej nas przyrody.

Na wystawie możemy zobaczyć zdjęcia: Arkadiusza Wanata, Weroniki Czarnoty, Jakuba Gasperowicza, Wiktorii Gołaś, Natalii Hetman, Oliwii Wołkowskiej, Katarzyny Sadlak, Olgi Staworko, Marceliny Szrage, Urszuli Tereszczuk, Joanny Galanek, Wiktorii Bryska.     

Dziękuję wszystkim uczniom za nadesłane zdjęcia! Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii.

Arkadiusz Wanat

Skip to content