Pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2023/2024

Pierwszy weekend września okazał się ostatnim weekendem tegorocznych wakacji. Mogliśmy zatem zacząć nowy rok szkolny z dawką dodatkowej energii. 4 września na twarzach zarówno uczniów jak i nauczycieli można było dostrzec pozytywne nastawienie do zadań, wyzwań, nauki, pracy, które to nas czekają… Ten doniosły dzień rozpoczęliśmy Mszą św.

Następnie Dyrektor Jan Mickiewicz powitał społeczność szkolną, przedstawił pierwsze klasy oraz ich wychowawców, nauczycieli rozpoczynających pracę w naszej szkole, odczytał list Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Roberta Telusa, a przede wszystkim zainaugurował nowy rok szkolny 2023/2024 dźwiękiem dzwonka. Pojawił się również pewien wzruszający akcent – zaszczycił nas swoją obecnością absolwent Zespołu Szkół Rolniczych z roku 1962 pan Zdzisław Józef Wasilewski z małżonką, dając świadectwo przywiązania do wartości wyniesionych z progów naszej szkoły.

Pozostaje jedynie życzyć sobie wzajemnie wytrwałości, siły, zaangażowania, motywacji, wsparcia i…. przystąpić do pracy 🙂

Joanna Małkiewicz

Skip to content