Konferencja Sieci Szkół MRiRW

ZSCKR w Karolewie miał zaszczyt goszczenia w swych progach uczestników konferencji  kadry kierowniczej Zespołów Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego i Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej oraz pracowników Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

24 sierpnia 2023r. w profesjonalnie przygotowanej świetlicy szkolnego internatu zaproszonych gości powitał jako gospodarz dyrektor  Jan Mickiewicz. Spotkaniu przewodniczyła  pani Anna Radecka, Dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej w MRiRW. Konferencja służyła wymianie doświadczeń, omówieniu zagadnień dotyczących bieżącego funkcjonowania Sieci Szkół prowadzonych przez MRiRW oraz planów i działań służących promowaniu szkolnictwa resortowego.

Uczestnicy konferencji mieli także możliwość zwiedzenia obiektów szkolnych i nowoczesnych pracowni dydaktycznych ZSCKR w Karolewie. Dyrektor Jan Mickiewicz zaprezentował współczesne oblicze szkoły, podkreślając jednocześnie jej wieloletnie tradycje. Wizyta w naszej szkole stała się źródłem wielu inspiracji, bo zawsze warto czerpać z doświadczenia innych. Goście wyrazili słowa uznania za zaangażowanie w organizację konferencji, która była również doskonałą formą promocji wizerunku naszej szkoły.

Skip to content