Turniej Piłki Nożnej Kadr Szkół MRiRW

Reprezentacja naszej szkoły ma na swoim koncie kolejny występ w II turnieju Halowej Piłki Nożnej Kadr Szkół Rolniczych o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odbył się 10.12.2022 r. w Siennicy Różanej. Jedenaście zespołów, reprezentujących szkoły rolnicze,  podzielono na dwie grupy.

W naszej grupie znalazł się mistrz turnieju, z którym zremisowaliśmy, a z wicemistrzem nieznacznie przegraliśmy, zajmując ostatecznie IV miejsce w grupie i VII w turnieju. Wymogiem formalnym był udział przynajmniej jednej kobiety w drużynie i tu dzielnie nas reprezentowały: Katarzyna Aleszczyk i Iwona Dźwil, a skład męski drużyny stanowili: Adam Kosiorek, Jacek Dziemiańczyk, Cezary Tyszka, Andrzej Rzeczycki, Daniel Siemieniako i Andrzej Bielski.

Turniej po raz drugi wygrała drużyna ZSCKR w Bogdańczowicach, II miejsce zajął ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie, a trzecie ZSCKR w Okszowie. Zespoły zostały nagrodzone pucharami, dyplomami oraz pamiątkami okolicznościowymi. Nie bez znaczenia była atmosfera zawodów, profesjonalna organizacja oraz możliwość poznania ciekawych ludzi.

Organizatorom i gospodarzom turnieju dziękujemy za zaproszenie, a dyrekcji naszej szkoły za motywację i mobilizację do działania oraz możliwość reprezentowania naszej szkoły na forum Sieci Szkół MRiRW.

Adam Kosiorek

Skip to content