Domowe chleby nie miały sobie równych!

27 października szkolny korytarz wypełnił się zapachem domowego chleba. To klasy gastronomiczne stanęły do walki w konkursie na najsmaczniejszy chleb. Pięknie udekorowane stoły uginały się pod różnorodnymi chlebami wykonanymi zgodnie z domowymi recepturami.

Smakowanie chleba oraz delektowanie się jego zapachem było już ucztą samą w sobie, ale dodatkowym „smaczkiem” były przepyszne smarowidła: dżemy, pasty smakowe, hummusy, smalce, miody czy marynaty. Komisja w składzie: pan dyrektor Jan Mickiewicz przewodniczący, pani wicedyrektor Lucyna Olszewska, pani Halina Szeląg, Kacper Mrówka z kl. 4 BTH oraz Weronika Kędzierska z kl. 4 FTL – miała nie lada wyzwanie!

W konkursie udział wzięły następujące klasy: 1 PT, 1 AB, 2 PT, 3 HTP, 4 PT oraz 4 H4P. Po podliczeniu głosów komisji wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa 4H4P

II miejsce – klasa 4 PT

III miejsce – klasa 2 PT

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zaangażowanym klasom dziękuję za wsparcie inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

Za pomoc w organizacji konkursu dziękuję nauczycielom przedmiotów gastronomicznych – paniom Halinie Szeląg i Annie Skrzypa oraz młodzieży z SU – Wiktorii Kędzierskiej i Kacprowi Mrówce.

Katarzyna Dziębowska

Skip to content