Zawody Szkół MRiRW w przeciąganiu liny

28 września 2021 roku w Sokołowie Podlaskim odbyły się eliminacje strefowe do Finału Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych 2021 w przeciąganiu liny pod Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy. W strefie I, oprócz naszej szkoły, byli zawodnicy i zawodniczki z Rudki, Janowa, Marianowa, Sokołowa Podlaskiego, Starego Lubiejewa, Dobrocina, Suwałk oraz Sejn.

Naszą szkołę reprezentowali  Bejnarowicz Zosia, Duda Ula, Łuszcz Wiktoria, Muzyka Maja, Pytlak Karolina, Baran Michał, Bodnar Hubert, Dowejko Patryk, Lisek Dawid, Skonieczko Kacper.

Cóż mogę powiedzieć o tych zawodach… Poziom  był bardzo wysoki. Niektóre z pojedynków mogły śmiało kandydować do walk finałowych. Jednak nie to teraz jest tutaj najważniejsze. Widziałem wiele meczy, walk, bojów w różnych dyscyplinach sportowych, ale to, co pokazali nasi uczniowie było zaangażowaniem, walką, wykraczającą poza pewne normy i standardy. Wszystkie drużyny przygotowywały się do tych zawodów od paru tygodni. My mieliśmy tylko 2 spotkania niespełna godzinne –  mało kto, chce startować w konkurencjach sportowych, gdzie trzeba walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć. Ale to wystarczyło, aby pokazać, że jesteśmy z KAROLEWA!!!  Dawno takich emocji nie dostarczyli mi zawodnicy, których miałem przyjemność prowadzić. Łzy, otarcia, skaleczenia, poobijane nogi, krew na dłoniach to  to, co dali z siebie, by dumnie reprezentować  ZS CKR w Karolewie. A na koniec jeszcze foch Zośki, że nie dopuściłem jej ze skręconym stawem skokowym do ostatniego pojedynku…

 JESTEŚCIE NIESAMOWICI! Dziękuję, że miałem przyjemność być z wami.

Zajęte miejsca w poszczególnych kategoriach:

  1. Chłopcy V miejsce
  2. Dziewczęta IV miejsce
  3. MIX IV miejsce

Link do pojedynku naszych dziewcząt 

https://fb.watch/8kcNOwbC9A/

                                                                                                                                Krzysztof Kania

Skip to content