NASI PIŁKARZE RĘCZNI W PÓŁFINALE O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA

07.12.2018 r. w naszej szkole odbył się turniej rejonowy piłki ręcznej chłopców o mistrzostwo województwa w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego.

Obok reprezentacji naszej szkoły w turnieju wystąpiły zespoły reprezentujące Zespół Szkół w Kętrzynie oraz Liceum Ogólnokształcące w Węgorzewie.

W pierwszym spotkaniu zespół z Kętrzyna pokonał drużynę z Węgorzewa 17 : 4 do przerwy 8 : 3. Drugi mecz dostarczył niemałych emocji, gdzie nasi zawodnicy po bardzo dramatycznej końcówce pokonali szkołę z Węgorzewa 15 : 12 do przerwy remisując 5 : 5. Wynik trzeciego spotkania został zaliczony z turnieju powiatowego, w którym nasi chłopcy ulegli kętrzynianom 17 : 13.

Nasza drużyna, zajmując II miejsce, awansowała do turnieju półfinałowego, który odbędzie się w naszej szkole 14.12.2018 (piątek) o godz. 10.00.

 Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. ZS Kętrzyn 
  2. ZS CKR Karolewo
  3. LO Węgorzewo

Dwa pierwsze zespoły (ZS Kętrzyn oraz ZS CKR Karolewo) awansowały do dalszego etapu rozgrywek. Życzymy sukcesów w turnieju półfinałowym!

Skład drużyny Karolewa: Jakub Łojko (b) oraz Krystian Kręciewski, Sławomir Tymoszuk, Kacper Kręciewski, Bogusław Zubowicz, Kamil Wielgus, Michał Perżyło, Tomasz Chmielewski. 

Trener: Cezary Tyszka.

 

Cezary Tyszka

IMG_1393

Dodaj komentarz

Skip to content