Internackie chłopaki do wzięcia

27 września w świetlicy internatu ”Kormoran” odbył się Internacki Dzień Chłopaka. Na wstępie urocze konferansjerki – Emilia i Agata przywitały zebranych i zaprosiły do wspólnej zabawy.

Wybrani chłopcy – po trzech z każdego piętra – podzieleni na trzy bloki tematyczne: kulinarny, moda i uroda oraz blok czystości, przystąpili do swoich zadań. W bloku kulinarnym należało przygotować krem i udekorować tort marzeń każdej dziewczyny. W bloku moda i uroda na cudownych modelkach Julii, Wiktorii i Dominice chłopcy musieli za pomocą stroju, makijażu i fryzury stworzyć wizerunek swojej wymarzonej dziewczyny, natomiast w bloku czystości ich zadaniem było: przewinąć dziecko, uprasować koszulę oraz naszyć aplikację na koszulce, którą to mogli później oddać wybranej koleżance. Niestety chłopcy mieli inny plan i wręczyli je kolegom. 🙂

Zabawnym elementem tych zmagań była Instrukcja Obsługi Chłopaka, którą odczytała Alicja.

 

W bloku kulinarnym swój popisowy tort marzeń każdej dziewczyny ozdabiał Norbert Iwański, Damian Kulbacki oraz Filip Schupeta.

 

W bloku moda i uroda swoje umiejętności wykazali Gabriel Mróź, Robert Gieglis oraz Piotr Dzierzgowski.

 

W bloku czystości swój talent i cierpliwość pokazali Mateusz Czajkowski, Bartłomiej Olszewski, oraz Paweł Siegel.

 

A oto wyniki:

 

BLOK KULINARNY

III miejsce zajął Norbert Iwański

II miejsce zajął Filip Schupeta

Tytuł MISTERA KUCHNI otrzymuje Damian Kulbacki

 

BLOK MODA i URODA

III miejsce zajął Robert Gieglis

II miejsce zajął Piotr Dzierzgowski

Tytuł STYLISTY INTERNATU otrzymuje Gabriel Mróź

 

BLOK CZYSTOŚĆI

III miejsce zajął Mateusz Czajkowski

II miejsce zajął Bartłomiej Olszewski

Tytuł PERFEKCYJNEGO PANA DOMU otrzymuje Paweł Siegel

 

Następnie przystąpiliśmy do konkursu, który polegał na wytypowaniu przez żeńską część internatu „Chłopaków do wzięcia”. I tak, w kategorii „Internacki macho” zwyciężył Stefan Piekarski, w kategorii „Internacki aktywista” wygrał Przemysław Kłys, a w kategorię „Internacki imprezowicz” zdobyć mógł tylko Norbert Iwański.  Gratulujemy!

 

            Szczególne podziękowania składam Urszuli Dudzie za przygotowanie wspaniałej prezentacji oraz fotoreportażu z imprezy. Dziękuję także Julii Kabat, Katarzynie Lenkiewicz, Dominice Rutkowskiej, Monice Wasylinko, Gabrieli Pissarek, Emilii Hałabudzie, Julii Traczyk, Wiktorii Jackiewicz, Dominice Zyśk, Agacie Tabojka, Alicji Pilskiej oraz Adamowi Rybitwie, Michałowi Kulikowi za pomoc w przygotowaniu imprezy.

Elwira Rzeczycka

 

Dodaj komentarz

Skip to content