Wybory do Samorządu Uczniowskiego – sylwetki kandydatów

Alicja Pilska

Nazywam się Alicja Pilska i jestem w klasie II technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz mieszkanką naszego internatu „Kormoran”.W życiu najbardziej cenię uczciwość, odpowiedzialność, współpracę i pomoc innym. Przy tym będąc w samorządzie szkolnym mam w planach otwarcie szkolnego „biura podróży”, które będzie organizowało wiele wspaniałych i niezapomnianych wycieczek dla każdego chętnego z naszej szkoły. W tym również mam w planie otworzyć kółka tematyczne dla osób chcących się rozwijać czy tez poprawić w wielu przedmiotach. Moje propozycje ,,ulepszeń’’ w szkole są tylko planami, które będę starała się realizować. Oczywiście samorząd będzie również otwarty na propozycje i sugestie odwas samych. Oddajcie na mnie głos.

 

 

Damian Myszczyński

Nazywam się Damian Myszczyński i jestem uczniem klasy III BTF. Uwielbiam sport, lubię pływać żaglówkami, ale najbardziej lubię spędzać czas ze znajomymi. Chciałbym bardziej zintegrować naszą szkole i zorganizować więcej wycieczek, ognisk, obozów klasowych. Również chciałbym spróbować wprowadzić więcej kursów dla poszczególnych kierunków zawodowych i wiele innych rzeczy. Głosujcie na mnie, a zrobię wszystko co w mojej mocy, by zmienić na lepsze życie w naszej szkole.

 

 

Emilia Paszkiewicz

Nazywam się Emilia Paszkiewicz. Chodzę do klasy I TŻiUG. Interesuję się śpiewem oraz sportem. Chciałabym zrealizować w naszej szkole kilka ciekawych pomysłów takich jak: zbiórki charytatywne, wycieczki, noce filmowe, Miss i Mister Piękności, skrzynka listowa, dyskoteki, konkursy typu Mam Talent. Wiecie co Wam pozostaje? Oczywiście głos na mnie!

 

 

Jacek Bednarczyk

Nazywam się Jacek Bednarczyk i jestem w III BTF oraz mieszkam w naszym szkolnym internacie ,,Kormoran”. Interesuje się sportem, wiec chciałbym aby w tej szkole, więcej tego sportu było. Postaram się wprowadzić więcej imprez sportowych, np. zawody dla dziewcząt, chłopców oraz nauczycieli w piłkę nożną, siatkówkę bądź koszykówkę. Również chciałbym wprowadzić więcej konkursów, przeprowadzanie otwartych zebrań Samorządu Uczniowskiego, noce filmowe i wiele innych, ciekawych rzeczy. Pozostaje wam tylko głos na mnie.

Dodaj komentarz

Skip to content