Dziewczyna z kalendarza

Na początku września b. r wysłałam swoje zgłoszenie na konkurs, który pojawił się na stronie naszej szkoły –„Dziewczyna z kalendarza”. Organizatorem konkursu była Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. Wysłałam 3 zdjęcia i spośród około 20 dziewczyn z całej Polski, poprzez wybór jury zakwalifikowałam się do ścisłej piątki dziewczyn.

W związku z tym nagrodą dla nas była profesjonalna sesja zdjęciowa. Po 8 godzinnej podróży, wraz z wychowawczynią- Panią Agnieszką Pędzich dotarłyśmy do Jarocina. Następnego dnia, już od samego rana, zajęli się mną profesjonaliści: fryzjer oraz makijażystka. Potem całą naszą piątkę zawieziono na miejsce sesji oddalone o 50 km od hotelu, w który przebywałyśmy. W tym czasie Pani Agnieszka odwiedziła muzeum w Jarocinie, a także zwiedziła miasto. Miejscem sesji był urokliwy zajazd w stylu vintage. Pogoda nam dopisała, mimo tego, że był to już koniec listopada, było naprawdę ciepło, więc większość zdjęć odbyła się w plenerze. Po sesji trwającej 6 godzin zawieziono nas powrotem do hotelu. Kolejnego dnia odbył się uroczysty obiad, wręczenie dodatkowych nagród. Zdjęcia całej naszej piątki będą sukcesywnie publikowane w gazetach, a nasze portfolia zostały wysłane do agencji modelek. Następnie wyruszyłyśmy w podróż powrotną.

Pobyt w Jarocinie, sesja, były dla mnie przede wszystkim ogromnym wyróżnieniem, cieszę się, że zostałam zauważona w Polsce i zaproszona do tak poważnego przedsięwzięcia. Była to niezapomniana przygoda, a także nowe doświadczenie.

Dziękuję Panu Dyrektorowi za wyrażenie zgody na wyjazd, dziękuję również Pani Agnieszce za opiekę i poświęcony dla mnie czas.

Klaudia Krajewska

Dodaj komentarz

Skip to content