„Rolnictwo ekologiczne i produkty wysokiej jakości przyszłością polskiej wsi – PROW 2014-2020” w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu – nasze uczestnictwo w tym wydarzeniu.

W dniu 03.10.2015 r. odbyło się wydarzenie pt. „Rolnictwo ekologiczne i produkty wysokiej jakości przyszłością polskiej wsi – PROW 2014-2020” w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu, zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Spotkanie miało na celu promocję polskiej żywności przez szkoły, których organem prowadzącym jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nasza szkoła promowała produkty wpisane na listę produktów tradycyjnych Warmii i Mazur oraz produkty lokalne. Urządzone stanowisko wystawiennicze ZSCKR Karolewo, było typowe dla naszego regionu. Przedstawiało łódź żaglową w odpowiedniej do tego scenerii. Stanowisko cieszyło się powodzeniem, co było widać po zainteresowaniu naszymi produktami, ich degustacją przez odwiedzających. W przygotowaniu potraw brała udział młodzież naszej szkoły pod kierunkiem pani Małgorzaty Jankielewicz.

Dodaj komentarz

Skip to content