Dzień Kobiet w internacie

„Jestem  kobietą, burzą , perłą na dnie….”

Takim  mottem można określić  występy naszych  chłopców-mieszkańców internatu, przygotowane na  Dzień Kobiet.

By docenić  i sprawić przyjemność wszystkim paniom i dziewczynom z internatu „Kormoran”, dnia 07. 03. 2013r. o godzinie 17.30, chłopcy przygotowali artystyczny upominek.

Wśród pięknej –teatralnej dekoracji, która stworzyła nastrój, chłopcy przedstawili  montaż muzyczno-kabaretowy. Tematem kolejnych scenek była rola kobiety na przestrzeni dziejów. 

Z przymrużeniem  oka, ciekawymi przebraniami  oraz atutami kobiecymi, chłopcy kreowali różne wizerunki kobiet. Szczególny aplauz wśród żeńskiej widowni wzbudziły zwłaszcza: dziewczyna kowboja, dziewczyna z epoki „kamienia łupanego” oraz kobieta  współczesna .

Nie bez znaczenia jest zaangażowanie i prezentacja swoich umiejętności scenicznych chłopców biorących udział w przedstawieniu. Brawo za inwencję twórczą i wysoki styl przedstawienia. Nad scenariuszem i aranżacją pokazu czuwali niezastąpieni jak zawsze panowie: Krzysztof Kania i Zbigniew Sosnówka. Atmosferę i nastrój wspólnego spotkania dodatkowo podkreśliły wręczone wszystkim kobietom kwiaty i słodkie mufinki. Natomiast dekoracje i wspaniałe kreacje aktorów przygotowała pani Eleonora Bronakowska.

To  spotkanie dostarczyło wielu wrażeń wszystkim uczestnikom.

Krzysztof Kania

Magda Jurkiewicz

Dodaj komentarz

Skip to content