Zatańczyły i wygrały!

Otwarte Mistrzostwa Grup Tanecznych o Puchar Patrona Miasta Wojciecha Kętrzyńskiego.

W dniu 25 listopada 2011 r. UKS „Olimp” Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, przy współpracy Marty Łozowskiej oraz Anny Chomontowskiej, zorganizował Otwarte Mistrzostwa Grup Tanecznych o Puchar Patrona Miasta Wojciecha Kętrzyńskiego.

W turnieju wzięło udział 7 grup, które zostały podzielone na dwie kategorie: w I znalazły się  4 grupy reprezentujące szkoły:  Zespół Szkół nr 1 w Kętrzynie, Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Kętrzynie, Gimnazjum nr 2 w Kętrznie oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia  Rolniczego w Karolewie, natomiast w II grupie swoje umiejętności prezentowała młodzież i dzieci, które na co dzień tańczą w Kętrzyńskim Centrum Kultury:  hip hoppowa – dzieciaki, old schoolowa – Banda, Młode Wilki – Wataha.  Naszą szkołę reprezentowały: Monika Kamińska i Sylwia Maśnik z klasy IV TOUG oraz Weronika Zapałowska i Magdalena Grzesiuk z klasy III AK/AG. W turnieju  wraz z Old Schoolową Bandą wystąpiły także  Magdalena Parzych z klasy III AK/AGoraz Natalia Andrzejewska z klasy I AK. Sędziowie oceniali od 1 do 5: muzykę, strój, wykonanie oraz choreografie.

Grupa I:

I miejsce ZS CKR w Karolewie

II miejsce Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Kętrzynie

III miejsce Zespół Szkół nr 1 w Kętrzynie

IV miejsce Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie

Grupa II:

I miejsce Old  Schoolowa – Banda

II miejsce Hip Hoppowa Dzieciaki

III miejsce Młode Wilki Wataha

Magda Parzych zdobyła także II miejsce w indywidualnym pojedynku breakdance, a Natalia Andrzejewska II miejsce w indywidualnym pojedynku hip-hop i III miejsce w pojedynku breakdance. Trenerem obu dziewcząt jest Piotr Frąckiewicz, absolwent ZS CKR w Karolewie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników, zaangażowania i woli walki, organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

Katarzyna Rejent

Dodaj komentarz

Skip to content