Walentynki w internacie

13.02.2024r. w internacie ZSCKR w Karolewie świętowaliśmy „Dzień świętego Walentego”. O tym jak bardzo potrzeba nam jest bliskość drugiego człowieka oraz o okazywaniu sobie na co dzień wdzięczności, za to że mamy z kim dzielić się naszymi radościami i smutkami,  opowiedzieli nam Roksana Lipińska oraz Mikołaj Witliński w wierszu Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Rozmowa liryczna”.

Następnie nasi wychowankowie pokazali w nieco humorystyczny sposób jak może pięknie rozwijać się relacja oraz uczucie w różnych fazach życia ludzkiego – w te, jakże niełatwe role,  wcielili się Kalina Kalkowska oraz Dawid Cywiński (ogromne brawa za zaangażowanie i odwagę:).

Nie mogło również zabraknąć piosenek o miłości w wykonaniu wychowanków – Julia Łuszczak, Zuzanna Tereszko, Aleksandra Kownacka, Szymon Michałyk, Olaf Gdowik, Bartosz Jajeśniak, Krzysztof Cieśliński podzielili się swoim talentem. Wykonali utwór z repertuaru Piotra Rubika „Psalm dla Ciebie” oraz piosenkę zespołu Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”. Nasze „lokalne amorki” tego wieczoru nie próżnowały, wyposażeni w łuk i strzałę intensywnie pracowali, aby celnie trafiać do serc wszystkich oczekujących na miłość… Ich zadaniem również było dostarczenie „Walentynek” osobom, które darzą się sympatią, przyjaźnią, miłością…

 Po kolacji oczywiście nie zabrakło dyskoteki, która jak zawsze okazała się najprzyjemniejszą częścią wieczoru nie tylko dla zakochanych:) Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólną zabawę.

Justyna Wójcicka

Skip to content