Damian Krajza wśród najlepszych rolników ekologicznych

Z dumą informujemy, że Damian Krajza z klasy 4BTF reprezentował ZSCKR w Karolewie podczas niełatwych zmagań w konkursie „Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym”, prezentując obszerną wiedzę, co przełożyło się na zajęcie przez niego miejsca w pierwszej dziesiątce.

15 i 16 listopada uczestniczyliśmy w konferencji odbywającej się w Warszawie poświęconej tematowi „Produkcja ekologiczna – szansa dla młodych rolników”. Organizatorem był CDR w Brwinowie oddział w Radomiu.

Podczas tej konferencji organizowany był test wiedzy o rolnictwie ekologicznym dla uczniów szkół średnich rolniczych z całej Polski. Reprezentant ZSCKR w Karolewie, uczeń 4BTF Damian Krajza wykazał się ogromną wiedzą, dzięki czemu na 59 uczestników testu zajął,  bardzo wysokie, 9 miejsce.

Oprócz sprawdzenia wiedzy o rolnictwie ekologicznym uczeń mógł poszerzać swoją wiedzę podczas licznych konferencji, wykładów oraz rozmów z uczestnikami tego spotkania. Nie bez znaczenia pozostała wymiana doświadczeń i nawiązywanie nowych kontaktów z rówieśnikami.

Gratulujemy Damianowi ogromnej wiedzy i sukcesu w zmaganiach!

Maryla Maczan

Skip to content