Chłopaki, to było dla Was!

W naszym „Kormoranie” świętowanie Dnia Chłopaka na stałe wpisało się w kalendarz imprez internackich. Dziewczęta z grupy II pod opieką Pani Iwony Dźwil przygotowały program artystyczny z tej okazji. Prowadzące imprezę Lidia Śliwińska i Hania Malanowska serdecznie powitały przybyłych gości. Następnie został wyrecytowany przez Oliwię Kobielę i Lidię Śliwińską tematyczny wiersz pt. „Dzień chłopaka”. No i później się zaczęło szaleństwo! Na scenę weszły… dziewczyny z Dzikiego Zachodu i synchronicznie zatańczyły kowbojkę. Tego nie da się odwidzieć 🙂 . Kowbojki nagrodzone gromkimi brawami z dumą zeszły ze sceny. Kolejnym punktem programu był test wiedzy, z którym chłopcy świetnie sobie poradzili. Bo kto nie zna odpowiedzi na pytanie: Ile zwierząt Mojżesz zabrał na arkę?

„Zachwycony jej powabem hipopotam błagał żabę” – słowami wiersza Jana Brzechwy Szymon Lipiński przemiło i przezabawnie oświadczył się Pani Oli – praktykantce. Po nich nastąpił czas na noc poślubną, którą uroczo sparodiowały Julia Gołaś i Kasia Orłowska. A Gabrysię Sturlis mogliśmy podziwiać w skeczu pt. „Żona”, w którym wychowanka aktorsko  przeszła samą siebie, i to w dobrym znaczeniu tego słowa.

Po tych wszystkich życiowych scenkach rodzajowych nastąpił czas na wspólne śpiewanie. Karaoke podobało się wszystkim, co można było stwierdzić po tym, że cała sala śpiewała wspólnie. W pewnym momencie zrobiło się nawet romantycznie, kiedy dziewczyny zaśpiewały chłopcom „zawsze tam, gdzie ty” a na widowni pojawiły się światła telefonów. Następnie ogłoszono wyniki głosowania na „Super Chłopaka Internatu” zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Internatu. Zaszczytne trzecie miejsce zajął Sebastian Miazek, drugie miejsce przypadło Karolowi Cywińskiemu i większością głosów pierwsze miejsce zajął Łukasz Groch. Gratulujemy Super Chłopakom Internatu! Wiemy, że na Was zawsze możemy liczyć. Szczere życzenia wszystkiego najlepszego i słodycze dla naszych chłopaków od wszystkich dziewczyn zakończyły imprezę. Takie spotkania świetnie integrują całą społeczność internacką, wyzwalają pozytywną energię i zachęcają do wspólnych przedsięwzięć. Bo przecież „to człowiek człowiekowi jest najbardziej potrzebny do szczęścia”.

Tu można zobaczyć dziewczyny z Dzikiego Zachodu:

Ogromne podziękowania za zorganizowanie Dnia Chłopaka:
prowadzącym: Lidii Śliwińskiej, Hani Malanowskiej
kowbojkom: Oliwii Przybysz, Ani Waszak, Wiktorii Ziemiańczyk, Magdzie Barycz, Emilce Sawczuk, Asi Lendzioszek,
aktorkom: Kasi Orłowskiej, Julce Gołaś, Gabrysi Sturlis
oprawie muzycznej: Roksanie Kunce, Elizie Grzyb
oprawie foto i wideo: Halinie Niedźwieckiej, Karinie Brant
Pani Małgorzacie Nowińskiej

Iwona Dźwil

Skip to content