Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce

Nasza uczennica z klasy 2PT – Laura Roguszka, 28 listopada br. odebrała dyplom gratulacyjny za wysokie wyniki w nauce, a tym samym otrzymała roczne stypendium Prezesa Rady Ministrów – pana Mateusza Morawieckiego.

Uroczystość odbyła się w Kuratorium Oświaty w Olsztynie i została rozpoczęta przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego, pana Artura Chojeckiego, następnie głos zabrał Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, pan Krzysztof Nowacki. Zostały złożone gratulacje uczniom, którzy zdobyli wysoką średnią ocen, z życzeniami dalszego powodzenia w zdobywaniu wiedzy.

Gala była uświetniona występami uczniów z Liceów Ogólnokształcących w Olsztynie. Mogliśmy wysłuchać piosenek, obejrzeć tańce latynoamerykańskie oraz posłuchać utworu muzycznego granego na pianinie.

Laurze, w tak ważnym dniu, towarzyszyli: pan Jan Mickiewicz – dyrektor Zespołu Szkół, pani Dorota Nowik – pedagog szkolny i Agata Pierzchanowska, uczennica z klasy 2PT.

Byliśmy dumni i jesteśmy nadal, że mamy w szeregach naszej szkoły uczennicę, która otrzymała stypendium za wysokie oceny w nauce od Premiera Rzeczypospolitej 🙂 .

Lauro, jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy 🙂 .

Dorota Nowik – pedagog szkolny

Skip to content