2008

Bagińska Justyna IV TŻiGD
Bagińska Elżbieta Stanisława IV TA
Bagiński Mateusz IV TŻiGD
Balukiewicz Marcin IV TMR
Banach Iza Magdalena IV TŻiGD
Banach Tadeusz IV TMR
Banach Marek III ZSZ-m
Baran Marcin IV TA
Baran Natalia Anna IV TŻiGD
Bednarczyk Katarzyna IV TA
Bogusz Kornela IV TA
Bokwa Karolina IV TŻiGD
Burszka Bernadeta Magdalena IV TŻiGD
Cekała Dawid IV TMR
Chodkowski Jacek IV TMR
Chrzan Anna Agnieszka IV TA
Cichomski Paweł IV TŻiGD
Czapliński Paweł IV TMR
Czuczko Robert IV TA
Czyżewska Monika IV TŻiGD
Dobrowolski Przemysław III ZSZ-m
Doczyk Krzysztof IV TŻiGD
Dorożko Marzena IV TA
Dudo Krzysztof III ZSZ-m
Dziekońska Magdalena IV TŻiGD
Fedor Grzegorz IV TMR
Franz Marta IV TŻiGD
Gackiewicz Rafał Grzegorz IV TMR
Gajownik Kamila IV TŻiGD
Goszewska Izabela IV TŻiGD
Górecka Izabela IV TŻiGD
Górecka Sylwia IV TA
Górecki Kamil III ZSZ-m
Górny Piotr III ZSZ-m
Grynis Marta IV TŻiGD
Hasiuk Piotr III ZSZ-m
Iwańczuk Piotr III ZSZ-m
Jakubi Dawid IV TŻiGD
Jowska Daniel Jan IV TŻiGD
Kasprzak Mariusz III ZSZ-m
Kaszucka Monika IV TŻiGD
Kiełbasa Tomasz III ZSZ-m
Kiśluk Bartosz IV TA
Komar Katarzyna IV TŻiGD
Królak Jerzy Andrzej III ZSZ-m
Krupienik Andrzej Jerzy III ZSZ-m
Krysztul Marta Agnieszka IV TŻiGD
Krzywiec Krzysztof IV TMR
Kubicki Rafał Tomasz IV TMR
Kukowska Wioletta IV TA
Lewicki Dariusz IV TA
Lewkowicz Piotr Adam IV TMR
Lipka Ilona IV TŻiGD
Makar Marta IV TŻiGD
Maligranda Rafał III ZSZ-m
Maliński Mateusz III ZSZ-m
Marchrluk Artur IV TMR
Mateusiak Adrian III ZSZ-m
Mazurowski Paweł IV TMR
Michalec Łukasz IV TA
Michniewicz Aniela Beata IV TŻiGD
Mieczkowska Magdalena IV TA
Nowak Wioleta IV TA
Olenkowicz Bronisław IV TMR
Osiurak Łukasz III ZSZ-m
Oszczepińska Anna IV TŻiGD
Paluszkiewicz Tomasz IV TŻiGD
Pawłowski Rafał Piotr III ZSZ-m
Pietraszek Łukasz IV TŻiGD
Pliszka Magdalena IV TŻiGD
Ponder Marta IV TA
Popiołek Agnieszka IV TŻiGD
Potrzuska Judyta IV TŻiGD
Pouch Stefania IV TŻiGD
Radawiec Radosław III ZSZ-m
Radgowski Paweł Wojciech IV TŻiGD
Różański Paweł IV TMR
Rubin Łukasz IV TŻiGD
Rymarczuk Edyta IV TŻiGD
Seges Przemysław III ZSZ-m
Sepczyński Cezary IV TŻiGD
Sielska Marta IV TA
Sielski Łukasz IV TŻiGD
Sobczyk Karol IV TMR
Sperska Justyna IV TA
Stanisławski Rafał IV TŻiGD
Suszyński Mariusz III ZSZ-m
Szczerba Adrian IV TA
Szczerbo Andrzej IV TMR
Szwajdych Konrad III ZSZ-m
Śmierzyński Daniel Piotr IV TMR
Tadaj Karol Arnold IV TMR
Tarkawian Piotr IV TMR
Turczyn Dorota IV TŻiGD
Wardak Mateusz III ZSZ-m
Waszkiewicz Kamila IV TŻiGD
Waszkiewicz Edyta Aldona IV TA
Wilde Marcin Lucjan IV TMR
Wiśniowski Krzysztof IV TMR
Woinicki Piotr III ZSZ-m
Wojnowska Katarzyna IV TŻiGD
Wołowiec Mateusz IV TMR
Wykrętwk Urszula IV TŻiGD
Zajk Tomasz IV TMR
Zbiciak Paweł Bartłomiej IV TA
Ziemski Daniel III ZSZ-m
Żółtowska Joanna IV TA