1998

Aftyka Andrzej III ZasSR
Bajoruniec Krzysztof VB TMR
Bałda Daniel III 3lTMR
Baran Joanna VA TR
Baran Jacek IIIB ZSZ
Bączek Adam VB TMR
Bąk Paweł III 3lTMR
Bekisz Piotr IIIA ZSZ
Białousz Dariusz III 3lTR
Bielaszka Marcin VB TMR
Bieńkowska Bożena VA TR
Błażewicz Mariusz III 3lTMR
Bogdanowicz Izabela VA TR
Bogdziun Jolanta III 3lTR
Bokwa Katarzyna VA TR
Bolek Paweł VB TMR
Bończak Anna VB TR
Buczak Sebastian IIIB ZSZ
Bukowski Piotr IIIA ZSZ
Bukowski Wojciech IIIB ZSZ
Buńko Aneta III ZasSR
Chorążewicz Anna VB TR
Cichomski Sebastian VB TMR
Cieśluk Marzena III ZasSR
Ciok Artur IIIB ZSZ
Cwalina jolanta VA TR
Ćwierz Krzysztof IIIA ZSZ
Ćwinarowicz Małgorzata VA TR
Damszel Magdalena III ZasSR
Dąbrowski Jarosław IIIB ZSZ
Dąbrowski Marcin IIIA ZSZ
Deszczyński Artur VA TMR
Dobrzyńska Aneta VA TR
Dudziński Przemysław IIIB ZSZ
Dyniec Mariusz IIIA ZSZ
Dyniec Wojciech III 3lTR
Dzik Mieczysław IIIA ZSZ
Dzikiewicz Alicja VA TR
Filipiuk Marcin IIIB ZSZ
Florczyk Marta VB TR
Fryzowicz Beata III 3lTR
Geletz Monika VA TR
Gembal Krzysztof III 3lTMR
Gołębiewski Remigiusz VA TMR
Gzyl Maciej IIIB ZSZ
Hajdasz Karol III ZasSR
Jandzyk Krystian IIIB ZSZ
Jarmuszewicz Izabela VA TR
Jęksa Grzegorz III 3lTR
Kapszewicz Ewelina III ZasSR
Kapuściński Leszek IIIA ZSZ
Karp Krzysztof VA TMR
Karpienia Waldemar III 3lTR
Kasprzak Grzegorz VB TMR
Kędzior Maria VB TR
Kieruzel Ewa III ZasSR
Kimbar Piotr VA TMR
Kiszko Andrzej IIIB ZSZ
Kleibs Dariusz III 3lTMR
Kleszcz Beata III 3lTR
Kochanowska Anna VA TR
Komorowski Artur VB TMR
Koper Monika III ZasSR
Korko Izabela VB TR
Kostyk Robert IIIA ZSZ
Kot Sylwia VA TR
Kowalczuk Sylwia VB TR
Kowalczyk Radosław IIIA ZSZ
Kowalewski Rafał III 3lTR
Kozioł Bogumił III 3lTMR
Kozłowska Sylwia VB TR
Krasnowski Zbigniew VA TMR
Krupa Janusz III 3lTR
Krupiński Wiesław IIIB ZSZ
Krysińska Monika VA TR
Kunciuk Izabela VB TR
Kupiec Beata III ZasSR
Kurowska Iwona VA TR
Kurowska Anna III 3lTR
Kuźmicki Daniel VA TMR
Lencer Michał IIIA ZSZ
Libik Marcin III ZasSR
Lipiejko Tomasz III 3lTMR
Lipski Karol III 3lTMR
Lutowski Leszek III 3lTMR
Mać Marian III ZasSR
Magoch Rafał VB TMR
Majewska Aneta VB TR
Majewski Krzysztof III 3lTR
Marcinkiewicz Katarzyna III ZasSR
Mazur Marcin III 3lTR
Michajłow Marzena VA TR
Mielczarek Marcin VA TMR
Mocarski Marcin VA TMR
Nikoniuk Tomasz III 3lTR
Niska Alicja VB TR
Nowicki Mariusz IIIB ZSZ
Obolewicz Piotr VB TMR
Olech Stefan IIIA ZSZ
Olejnik Jarosław VB TMR
Olenkowicz Krzysztof VB TMR
Orzechowski Andrzej VA TMR
Ostaniewicz Sylwia VA TR
Ostaszewska Agata III 3lTR
Ośka Daniel VB TMR
Pałamarczuk Roman VA TMR
Pasjak Artur VB TMR
Pawluczuk Tomasz VA TMR
Pawłowski Piotr III 3lTMR
Pietkiel Aneta VB TR
Pietrasz Marcin VB TMR
Piśnicka Marta VA TR
Płoska Marzena III 3lTR
Podlewski Krzysztof III 3lTMR
Popiel Tomasz IIIA ZSZ
Popiołek Mariusz III 3lTMR
Potyra Marta VB TR
Poźniak Ewelina VB TR
Racka Katarzyna VA TR
Radziwon Piotr IIIA ZSZ
Rawłynkiewicz Maciej III 3lTMR
Rembisz Krystyna VB TR
Rogińska Magdalena VB TR
Romanowski Karol VB TMR
Romańska Mariola VA TR
Rozumowski Sławomir IIIA ZSZ
Rudź Mariusz III 3lTR
Rutkowski Janusz III 3lTR
Rutkowski Zbigniew III 3lTR
Sabal Mariola VB TR
Sagan Agnieszka VB TR
Scisłowska Monika VA TR
Senio Krzysztof IIIB ZSZ
Sielski Marek VB TMR
Siwiecki Witold VB TMR
Skabara Jarosław VB TMR
Skalski Tomasz IIIA ZSZ
Skiberys Krzysztof IIIA ZSZ
Skonieczko Iwona III ZasSR
Skrzypczak Szczepan IIIA ZSZ
Skutyński Jarosław VA TMR
Służała Andrzej VA TMR
Soćko Zbigniew III ZasSR
Sroka Bohdan VA TMR
Stacewicz Piotr III ZasSR
Stachelski Krystian VB TMR
Stańczak Łucja VA TR
Sufryd Joanna VA TR
Supiński Andrzej III ZasSR
Surowiuk Monika VB TR
Surwiłło Wioletta III ZasSR
Sznip Kamila III 3lTR
Szymański Adam III 3lTMR
Szymkowicz Piotr III ZasSR
Śliwińska Ewa VB TR
Tarasiewicz Iwona VA TR
Tenus Józef VA TMR
Topa Adam IIIA ZSZ
Tulkis Sylwia VB TR
Tumilewicz Krzysztof IIIB ZSZ
Wanago Sławomir III 3lTMR
Warno Małgorzata VB TR
Waszkiewicz Izabela VA TR
Wawer Piotr III 3lTMR
Wawrzynkowska Marta VB TR
Wawrzynkowski Tomasz III 3lTMR
Wcisło Teresa VA TR
Wilkiel Rafał VB TMR
Wiszniewski Maciej VA TMR
Witeska Krzysztof IIIB ZSZ
Wojciechowski Grzegorz IIIA ZSZ
Wołczak Agnieszka VB TR
Wychódzki Mariusz IIIB ZSZ
Wypyszczak Rafał III 3lTMR
Wyskiel Daniel III ZasSR
Zaczkowska Joanna VB TR
Zając Krzysztof III 3lTMR
Zalewska Magdalena VA TR
Zaworski Arkadiusz IIIB ZSZ