1992

Adamowicz Mariusz VB TMR
Ancuta Eugenia V TR
Archacki Grzegorz VA TMR
Armendowicz Mariusz VB TMR
Bałdyga Krzysztof IIIB ZMR
Baran Grzegorz VA TMR
Barycz Mirosław IIIA ZMR
Bazner Krzysztof IIIB ZMR
Beczek Danuta V TH
Bernat Iwona V TH
Bijata Leszek III 3lTMR
Blicharski Rafał V TR
Bogdanowicz Krystyn III 3lTMR
Bogdańska Ewa III ZH
Boguński Robert VB TMR
Borkowski Robert VA TMR
Broje Anna III ZH
Brusiło Agnieszka V TR
Bryłka Jan IIIA ZMR
Celep Adam VB TMR
Ciunel Andrzej VA TMR
Czubacki Mariusz IIIB ZMR
Czyrkowska Julita V TH
Dacko Zbigniew VA TMR
Dajnowski Dariusz VB TMR
Długosz Tomasz VB TMR
Domachowska Adrianna III ZH
Duchnicz Adam V TH
Dutka Andrzej VB TMR
Fic Wojciech VA TMR
Gasek Dorota III ZH
Glombowska Renata V TH
Grochowski Adam III 3lTMR
Gruchalski Dariusz IIIB ZMR
Grzegorz Robert VB TMR
Grzywacz Andrzej IIIA ZMR
Hajduk Jarosław IIIA ZMR
Halulko Tadeusz III 3lTMR
Helens Jarosław IIIB ZMR
Hołub Bogdan III 3lTMR
Iwaniec Adam III 3lTMR
Jabłońska Renata III ZH
Jakubiuk Artur IIIA ZMR
Jakutowicz Sławomir VA TMR
Janicki Damian VB TMR
Jankowski Jarosław V TH
Jaworska Izabela V TH
Jędrzejczyk Agnieszka III ZH
Kaczyński Andrzej III 3lTMR
Kalinowska Beata III ZH
Kastan Piotr VA TMR
Kieda Jolanta III ZH
Kitowicz Leszek VB TMR
Kłosiewicz Arkadiusz IIIA ZMR
Kłusek Piotr VB TMR
Kolasa Adam VA TMR
Komorowski Krzysztof VA TMR
Koper Zdzisław IIIB ZMR
Kordecka Izabela V TH
Kowalczyk Arkadiusz IIIB ZMR
Kowalski Sławomir IIIB ZMR
Kownacki Adam IIIA ZMR
Kozioł Wojciech VB TMR
Krapik Adam III 3lTMR
Krawczyk Marzena III ZH
Kubicka Dorota V TH
Kubicki Krzysztof VB TMR
Kucharska Małgorzata V TR
Kupa Jan V TR
Kupiec Agnieszka V TH
Kuźmiński Konrad IIIA ZMR
Lipik Krzysztof V TR
Lisiecki Tomasz VA TMR
Luszczyk Manfred IIIB ZMR
Majkowicz Jarosław III 3lTMR
Maksym Edward VB TMR
Maksymiuk Piotr VA TMR
Maleszyk Marek VA TMR
Maligranda Wojciech IIIA ZMR
Malinowski Dariusz VA TMR
Małż Małgorzata III ZH
Mamysz Mirosław VA TMR
Mań Krzysztof VA TMR
Marcinkiewicz Piotr IIIA ZMR
Masiulaniec Piotr III 3lTMR
Matuszewski Andrzej IIIA ZMR
Mazanek Robert IIIB ZMR
Mazurowski Andrzej VB TMR
Mączka Mariusz VA TMR
Melnyk Maria III ZH
Mieczkowski Robert V TH
Miejłuk Dariusz VB TMR
Milewicz Adam VB TMR
Milkamanowicz Robert VA TMR
Miłczak Grażyna V TH
Mizura Elżbieta V TR
Moczulski Jan IIIA ZMR
Morawski Radosław VB TMR
Morawski Dariusz IIIB ZMR
Mosiński Ryszard VB TMR
Mróz Ireneusz III ZH
Nabereżny Robert III 3lTMR
Nagiewicz Dariusz VA TMR
Nikoniuk Jan IIIA ZMR
Nikończuk Grzegorz III 3lTMR
Obstawski Piotr III 3lTMR
Olender Dariusz VA TMR
Oryl Piotr IIIA ZMR
Ostapczuk Agnieszka III ZH
Pacek Krzysztof III 3lTMR
Pajewski Krzysztof VA TMR
Paluch Przemysław IIIA ZMR
Pawłowski Jacek III 3lTMR
Piasecki Andrzej VB TMR
Pisarek Jarosław VB TMR
Piskorz Jan VA TMR
Plona Dariusz VA TMR
Pokaczajło Agnieszka V TR
Połomska Wioletta V TH
Popinigo Mieczysław III 3lTMR
Poźniak Aleksandra III ZH
Predko Andrzej V TH
Przespolewski Kacper IIIA ZMR
Przeszło Wioletta V TR
Przystawik Waldemar VA TMR
Ptak Elżbieta V TR
Rakowski Zbigniew VB TMR
Rubin Radosław IIIB ZMR
Rutkowski Mariusz VA TMR
Rykowski Daniel VB TMR
Sielewicz Bożena III ZH
Sieniuć Ignacy VB TMR
Siewruk Leszek VB TMR
Skowrońska Aneta III ZH
Skóra Andrzej IIIB ZMR
Skwarek Andrzej IIIA ZMR
Sosnowski Mirosław IIIB ZMR
Stadnyk Bohdan IIIA ZMR
Stankiewicz Mirosław IIIA ZMR
Stankiewicz Wiesław IIIB ZMR
Stankiewicz Marek III 3lTMR
Starewicz Radosław VA TMR
Stasiak Beata V TH
Straczycki Maciej III ZH
Strzelecki Jarosław VA TMR
Suwała Beata V TH
Szalast Paweł V TR
Szczurko Dariusz VB TMR
Szczygło Andrzej III ZH
Szczygło Jacek III ZH
Szewczyczak Jerzy IIIA ZMR
Szewczyk Jacek IIIB ZMR
Szmyglewska Beata III ZH
Szwark Adam IIIA ZMR
Szydłowska Elżbieta III ZH
Szymański Krzysztof III ZH
Świdziński Artur VB TMR
Tadra Mariusz VA TMR
Tenus Andrzej VB TMR
Teteńko Edyta III ZH
Tokarz Dariusz IIIB ZMR
Tomaszewski Dariusz VB TMR
Tomczyk Andrzej III 3lTMR
Trejgis Wiesława V TR
Trusewicz Robert III 3lTMR
Tumilewicz Iwona III ZH
Turkoć Małgorzata V TH
Tymcio Anna V TR
Typa Andrzej III 3lTMR
Wądołowska Ewa III ZH
Wąsowicz Ireneusz IIIB ZMR
Wcisło Karol V TR
Wereda Grzegorz VB TMR
Wilczyński Krzysztof VB TMR
Wiszowaty Wojciech VB TMR
Wojciechowska Magdalena V TR
Wolski Sławomir VA TMR
Wójcik Robert V TR
Wróbel Artur IIIA ZMR
Wysokiński Cezary VB TMR
Zalewski Mariusz V TH
Zęgota Paweł IIIA ZMR
Zinkiewicz Czesław IIIB ZMR
Zmitrowicz Marek IIIB ZMR
Żeszko Karol IIIA ZMR
Żygadło Tadeusz IIIB ZMR