1984

Andrukajtis Dorota V TH
Antoniak Zbigniew III ZTMR
Auduściak Jolanta V TS
Bagdziun Irena V TH
Bajkowski Kazimierz VA TMR
Bartoszewicz Marek V TH
Bączek Sylwester VA TMR
Bednarczyk Mirosław III ZTMR
Bieliński Jerzy VB TMR
Bis Kazimierz III 3lTMR
Błażewicz Teresa V TS
Bobel Jan V TH
Bogdanowicz Elżbieta V TS
Bolek Ireneusz III ZTMR
Bołtowicz Ewa V TS
Borowski Andrzej III 3lTMR
Chojnowska Grażyna V TS
Chrostek Sławomir VA TMR
Czatrowski Bogdan III ZTMR
Czebanyk Zdzisław III 3lTMR
Czyrski Andrzej VB TMR
Demczuk Mirosław VB TMR
Denisiewicz Elżbieta V TH
Dobkowski Mirosław III ZTMR
Dolewski Marek VA TMR
Drabiński Rejnold VB TMR
Dudko Roman V TH
Dzadz Barbara V TS
Fenyk Bożena V TH
Feszak Roman VA TMR
Fiedosiewicz Artur III 3lTMR
Frankowski Roman III ZTMR
Gałach Jolanta V TS
Gałdziewicz Wiesław III ZTMR
Gałęziewska Wanda V TH
Gbur Bogdan VA TMR
Głębocki Janusz VA TMR
Gromada Stanisław VB TMR
Grzelewski Jan III ZTMR
Gulbinowicz Marek III 3lTMR
Guz Ryszard VA TMR
Gwoździk Danuta V TS
Hatała Stanisław VB TMR
Hryniewicki Eugeniusz III ZTMR
Iwański Mirosław V TS
Jakubaszek Wiesław VA TMR
Jankowski Ireneusz VB TMR
Jankowski Zbigniew III 3lTMR
Jańczuk Wiesław III 3lTMR
Jarczak Adam VA TMR
Jarmołowicz Janusz III 3lTMR
Jeroński Piotr VB TMR
Jędrzejczyk Roman VA TMR
Jurgielewicz Andrzej VA TMR
Kamiński Krzysztof VA TMR
Karabanowicz Andrzej VB TMR
Kędzior Krzysztof VA TMR
Kielak Danuta V TH
Klama Mirosław III ZTMR
Kleibs Krzysztof V TS
Kłaczko Andrzej VA TMR
Knaf Piotr III 3lTMR
Kobarynko Dorota V TH
Kołodziejek Wiesław III ZTMR
Korwowski Andrzej III 3lTMR
Kowalczyk Dariusz VA TMR
Kowalski Krzysztof VB TMR
Krasińska Iwona V TH
Krysiuk Zenon V TH
Krystian Andrzej VB TMR
Kulszewicz Jerzy VB TMR
Kuper Danuta V TH
Kurta Rajmund VB TMR
Kwaśniewski Bogdan VA TMR
Lenkiewicz Zbigniew VB TMR
Licznerska Ewa V TS
Linkiewicz Elmira V TS
Łaskarzewski Andrzej VA TMR
Łazarczyk Mirosława V TS
Madaj Krystyna V TH
Madej Krzysztof V TH
Makowski Wojciech VA TMR
Maluchnik Krzysztof VB TMR
Małek Jerzy III 3lTMR
Marko Michał VB TMR
Markowski Wojciech III 3lTMR
Matysiak Ewa V TS
Mieczkowski Krzysztof III ZTMR
Milewski Marek III ZTMR
Moczydłowska Jadwiga V TH
Nadolny Janusz V TH
Narewski Jerzy III 3lTMR
Neska Joanna V TH
Nicpoń Maciej VB TMR
Nowakowski Zbigniew VB TMR
Obrębski Krzysztof III ZTMR
Olko Beata V TS
Ostapczuk Irena V TS
Pajewski Dariusz V TS
Pankowski Janusz VA TMR
Pawłowska Katarzyna V TS
Pernak Jarosław V TS
Pękala Andrzej VA TMR
Plaga Dariusz VB TMR
Pleszak Ryszard VB TMR
Płatosz Roman V TS
Polkowski Andrzej VA TMR
Prusaczyk Sławomir III 3lTMR
Przybojewski Wojciech VA TMR
Pusio Marek VA TMR
Radzewicz Jarosław VA TMR
Rattay Edyta III 3lTMR
Sałyk Bogdan III 3lTMR
Samsel Elżbieta V TH
Sienkiewicz Grzegorz VB TMR
Sienkiewicz Andrzej VB TMR
Smagur Elżbieta V TS
Sobol Lucyna V TH
Sosnowski Jarosław V TH
Stachurski Henryk III ZTMR
Stanikowski Stanisław V TH
Szklarzewski Henryk III ZTMR
Szumielak Eugeniusz III ZTMR
Szymczak Krzysztof III ZTMR
Ślendak Elżbieta V TS
Towściak Piotr V TH
Trochimiak Andrzej VB TMR
Tulkiewicz Jerzy III 3lTMR
Waszkiewicz Czesława V TH
Wojtków Zbigniew V TH
Wołonsewicz Marek VA TMR
Wysoczański Bogdan V TH
Zalewski Roman VB TMR
Zaroda Witold VB TMR
Zarowski Jacek VB TMR
Zęgota Dariusz VB TMR
Żamojtuk Bogusław V TH
Żebryk Krystyna V TS
Żygadło Dariusz VB TMR