1980

Adamczak Mirosław III 3lTAgrolot.
Alfierowicz Janina III WTR
Andrzejczak Alicja III WTR
artosewicz Jan III 3lTMR
Augustynowicz Zygmunt VB TMR
Baranowska Teresa IV TRR
Baranowska Halina V ZTRR
Bejnar Krzysztof VB TMR
Bejnar Barbara IV TRR
Bielak Bogusław VB TMR
Bielańczuk Andrzej VA TMR
Bielaszka AndrzeKazinieszj VB TMR
Bil Witold III 3lTAgrolot.
Bińczyk Czesław III 3lTAgrolot.
Boboryko Zbigniew III 3lTAgrolot.
Bocian Danuta IV TRR
Bojko Elżbieta V ZTRR
Bondar Jan III 3lTMR
Borowiak Andrzej III 3lTAgrolot.
Borsuk Edward VA TMR
Borys Janusz III WTMR
Bosiński Waldemar III WTMR
Brandowski Ryszard III 3lTAgrolot.
Bronakowski Maciej VB TMR
Bujalski Krzysztof IIB ZMR
Buttler Ekard VB TMR
Bystrzycki Henryk IIA ZMR
Car Elżbieta IV TRR
Ceglarski Wiesław IIA ZMR
Chłopeniuk Dariusz III 3lTAgrolot.
Chruściński Ryszard VA TMR
Cieciera Krzysztof VA TMR
Ciesłun Jan III 3lTMR
Dereszkiewicz Małgorzata IV TRR
Domański Dariusz VB TMR
Donis Marek V ZTRR
Dowgiałło Jan III ZTMR
Drapało Jarosław VA TMR
Drężek Kazimierz III ZTMR
Dublan Marian III 3lTMR
Dykczys Stanisław VB TMR
Dzikiewicz Anna III WTR
Ejzak Władysław IV TRR
Fedorowicz Grzegorz VB TMR
Fedusio Józef VA TMR
Fedusio Andrzej IIA ZMR
Feszak Krystyna IV TRR
Gabiński Józef V ZTRR
Gałka Jerzy VB TMR
Garwarska Maria IV TRR
Gawryluk Janusz VB TMR
Gbur Zbigniew IIB ZMR
Gierej Krzysztof IIB ZMR
Gierwiało Marek VA TMR
Gołębiewski Tadeusz IIA ZMR
Górna Elżbieta V ZTRR
Górski Zdzisław IIA ZMR
Grablewski Jan III ZTMR
Grasińska Irena V ZTRR
Groblewski Grzegorz III 3lTMR
Grunwald Jarosław VA TMR
Gwiazdowska Irena V ZTR
Hałań Stanisław VB TMR
Hamułko Jan III 3lTMR
Hrycko Olga IV TRR
Huk Ewa IV TRR
Huszcza Stanisław IIA ZMR
Idek Andrzej III ZTMR
Jabłoński Mariusz IIA ZMR
Jacewicz Bogusława III 3lTMR
Jakowiuk Piotr V ZTRR
Jakubaszek Ryszard IV TRR
Januszewska Krystyna IV TRR
Januszewski Andrzej VA TMR
Januszkiewicz Anna VB TMR
Jarguz Piotr IIB ZMR
Jasińska Danuta III WTR
Jedliński Bogdan III ZTMR
Jerominek Ryszard III 3lTMR
Juchniewicz Zbigniew VA TMR
Jurkiewicz Zbigniew VB TMR
Kachniarz Wiesław VB TMR
Kaczmarczyk Marek III 3lTAgrolot.
Kajcińska Elżbieta VB TMR
Kamiński Jarosław VB TMR
Kamola Barbara IV TRR
Karolów Stanisław V ZTRR
Kasprzykowski Andrzej IIB ZMR
Kąkol Wiesław IIA ZMR
Kąkol Zbigniew III WTMR
Kiedowska Gizela III WTR
Kiewra Jan III 3lTMR
Kima Roman IIB ZMR
Kisiel Władysław VB TMR
Kitewski Zbigniew IIA ZMR
Kleibs Adam VB TMR
Klik Bogdan V ZTR
Klimko Wiesław VB TMR
Kobylińska Grażyna V ZTRR
Kokoszko Elżbieta IV TRR
Kolenkiewicz Tadeusz III ZTMR
Koniuszewski Ireneusz IIA ZMR
Korepta Andrzej III 3lTMR
Korsak Wiesław VA TMR
Kosiarek Adam VA TMR
Kostyk Jan IIB ZMR
Koszela Andrzej VA TMR
Koszubat Zbigniew III ZTMR
Koter Zbigniew V ZTRR
Kowalewski Kazimierz VA TMR
Kowszczuk Ireneusz IIA ZMR
Krawczyk Jolanta III WTR
Krawczyk Bogdan III 3lTMR
Kryba Dariusz IIB ZMR
Krysiński Kazimierz V ZTR
Krzykwa Waldemar IIB ZMR
Kubiak Grzegorz III 3lTAgrolot.
Kubicka Barbara V ZTRR
Kucharska Elżbieta IV TRR
Kuć Andrzej III WTMR
Kudas Piotr VB TMR
Kundro Bogusław III 3lTAgrolot.
Kurowska Maria III WTR
Kwiatkowski Andrzej VB TMR
Kwitt Renata V ZTR
Lachowicz Antoni III ZTMR
Lewko Stefan III 3lTMR
Lichacz Jan IIA ZMR
Linkiewicz Sławomir III 3lTMR
Lipowski Sławomir III 3lTMR
Lizak Jan III 3lTAgrolot.
Lutostański Kazimierz III 3lTMR
Łoziński Zenon III ZTMR
Łuczko Marian VA TMR
Łuć Edmund III 3lTAgrolot.
Majewski Stanisław III 3lTMR
Majewski Marek III 3lTMR
Malczyk Michał III 3lTAgrolot.
Malinowska Elżbieta IV TRR
Małż Krzysztof IIA ZMR
Mańczuk Stanisław VA TMR
Markiewicz Teresa IV TRR
Markiewicz Maria IV TRR
Maruszak Zbigniew IV TRR
Marynowicz Dariusz III 3lTMR
Mazur Aleksander III 3lTAgrolot.
Mądra Bogumiła IV TRR
Meszko Władysław VA TMR
Meszko Jarosław IIA ZMR
Michalczyk Edward VA TMR
Michałek Małgorzata IV TRR
Michałek Józef III WTMR
Mieczkowska Małgorzata IV TRR
Młynarczyk Sylwester V ZTRR
Modzielewski Leon IIB ZMR
Modzielewski Marian VB TMR
Mohyła Anna IV TRR
Mohyła Jan IIA ZMR
Morawek Józef III ZTMR
Morawski Henryk V ZTR
Motyl Krzysztof IIB ZMR
Mozol Marek IIB ZMR
Możejko Bogusław III 3lTAgrolot.
Murawski Waldemar IIB ZMR
Musiał Marek III WTMR
Nazaruk Mirosław VA TMR
Nienart Wiesław III 3lTMR
Norejko Kazimierz VA TMR
Nowak Waldemar III 3lTAgrolot.
Nowak Witold III 3lTAgrolot.
Nowakowska Magdalena III WTR
Nowocin Tadeusz III ZTMR
Nowosad Mirosław III 3lTMR
Nykiel Bogdan III 3lTAgrolot.
Olbryś Andrzej III 3lTAgrolot.
Olechnowicz Zygmunt VA TMR
Olechnowicz Stanisław III 3lTMR
Olenkowicz Maria III WTR
Oleszczuk Marek IIA ZMR
Oleszkiewicz Bronisław III ZTMR
Olszewski Andrzej IIB ZMR
Oryniak Bogdan III WTMR
Oryńczak Sławomir III WTMR
Osiński Janusz IIB ZMR
Owierczuk Oleg VB TMR
Patecki Kazimierz VB TMR
Pawlikowski Władysław III ZTMR
Pieczyński Dariusz IIB ZMR
Pietruszewski Sławomir III 3lTAgrolot.
Piotrowski Marek III WTMR
Piworowicz Sławomir VB TMR
Popowski Witold IIA ZMR
Porowski Heronim III ZTMR
Prokop Grzegorz VB TMR
Przybyliński Ryszard VB TMR
Pucyk Zbigniew IIA ZMR
Pucyk Wiesław III WTMR
Rachinbach Krzysztof III 3lTMR
Radzewicz Irena V ZTRR
Ragin Małgorzata IV TRR
Ramucki Edmund III 3lTAgrolot.
Raube Małgorzata IV TRR
Romańczuk Mirosław III WTMR
Romańczuk Grażyna IV TRR
Rucin Mariola III WTR
Rudnik Andrzej III 3lTAgrolot.
Rurzezak Dorota III WTR
Rutkowski Janusz IIB ZMR
Rymszewicz Jarosław IIB ZMR
Rzepkowski Zdzisław III 3lTAgrolot.
Rzepkowski Witold III 3lTAgrolot.
Sadowski Zenon IIA ZMR
Sawczuk Józef IIA ZMR
Sawościanik Jan V ZTRR
Segin Jadwiga III WTR
Sielicki Wojciech III WTMR
Sielski Aleksander IIA ZMR
Siemaszko Mieczysław VB TMR
Siergiej Małgorzata III WTR
Sierżant Irena IV TRR
Siwek Alfred III WTMR
Skopek Marianna IV TRR
Skrzypczak Waldemar IIA ZMR
Skrzypczyński Kazimierz III WTMR
Sławiński Stanisław III 3lTAgrolot.
Smogorzewski Marek VB TMR
Sobucki Zbigniew III 3lTMR
Sołowiej Mirosław VB TMR
Stalmach Bogusław III 3lTAgrolot.
Stankiewicz Czesław IV TRR
Stankiewicz Irena V ZTRR
Stańko Teresa V ZTR
Stawińska Beata III WTR
Stelmachowicz Krzysztof VA TMR
Stroka Andrzej III 3lTMR
Strzemiński Bogdan IIB ZMR
Sujeta Adam III WTMR
Symko Jan III ZTMR
Szachnowicz Krzysztof VB TMR
Szawiec Krzysztof VB TMR
Szczepanowska Edwarda V ZTR
Szewczyk Andrzej V ZTR
Szulc Tadeusz III 3lTAgrolot.
Szwajłyk Roman IIA ZMR
Szychowski Leszek III WTMR
Ślązak Ryszard VB TMR
Śliwczyńska Ewa IV TRR
Świciewski Przemysław IIB ZMR
Świdziński Wojciech III WTMR
Świerzbinowicz Jerzy VA TMR
Świerzyna Zbigniew III 3lTMR
Tabaka Stefania V ZTRR
Tasak Grzegorz VA TMR
Terebus Ryszard III 3lTAgrolot.
Tołoczko Ireneusz VA TMR
Tomasik Helena V ZTR
Tomczak Krystyna V ZTRR
Trendowski Andrzej VA TMR
Tysiak Helena IV TRR
Ungerska Anna IV TRR
Urbanowicz Tadeusz VA TMR
Urbanowicz Paweł III 3lTMR
Urbanowski Zbigniew III 3lTAgrolot.
Wach Andrzej VA TMR
Walukiewicz Tadeusz III ZTMR
Warcaba Mieczysław IIB ZMR
Wasilewska Eleonora III WTR
Wasilewski Tadeusz VA TMR
Wegner Waldemar III 3lTAgrolot.
Wieliczko Mieczysław III 3lTMR
Wilmont Ryszard III 3lTMR
Wiszniewska Anna IV TRR
Wiśniewski Jan VB TMR
Wnuk Zbigniew III 3lTMR
Wojciechowski Alfred V ZTRR
Wojnowski Józef III 3lTAgrolot.
Wojtkiewicz Wacława III WTR
Wolański Dariusz IIA ZMR
Wolska Barbara III WTR
Wołowiec Ryszard IIA ZMR
Woźniak Wojciech III 3lTAgrolot.
Wójciga Tadeusz V ZTRR
Wujcik Janusz VB TMR
Wutkie Edward III 3lTMR
Zagrobelny Eugeniusz III 3lTMR
Zalewski Benedykt IIB ZMR
Zaniewski Krzysztof VB TMR
Zapadka Jan III 3lTMR
Zarzecki Jarosław IIB ZMR
Zatorski Andrzej III 3lTMR
Zawadko Danuta III WTR
Zielińska Grażyna IV TRR
Zielonka Mirosław VA TMR
Zorena Marek IIA ZMR
Zwada Mirosław VA TMR
Zygmunt Wiesław VA TMR
Żemajtis Anna III WTR