1979

Alancewicz Ryszard III ZTR
Antolak Jan III ZTMR
Antoniewicz Grzegorz II ZMR
Babiński Zbigniew VA TMR
Bagon Roman VB TMR
Balcerzak Danuta VA ZTRR
Banaś Zuzanna V ZTR
Baran Wiesław II ZMR
Barłożek Jan VB TMR
Bartczak Wojciech III 3lTAgrolot.
Bartosińska Barbara III WTR
Bartoszewicz Grzegorz III 3lTAgrolot.
Bartoszewska Świętosława IV TRR
Beczek Wiesława IV TRR
Bekan Jarosław VA TMR
Bera Danuta IV TRR
Biegański Andrzej VA TMR
Bitner Krztsztof III 3lTAgrolot.
Bohatkiewicz Waldemar III ZTMR
Bojaruniec Henryk III 3lTMR
Boniek Józef VB TMR
Borkowska Cecylia IV TRR
Bożyk Roman VA TMR
Braniecki Edward II ZMR
Brygała Sławomir VB TMR
Brzozowski Zygmund V ZTR
Buczko Władysław II ZMR
Budny Adam V ZTR
Bułacz Urszula III WTR
Burzyńska Danuta III WTR
Chmielewski Zdzisław VB TMR
Chyżyński Adam II ZMR
Ciborowska Irena IV TRR
Cichoń Grzegorz III 3lTAgrolot.
Ciesiul Stanisław II ZMR
Cip Halina III WTR
Cwalina Mirosław IV TRR
Cybulski Aleksander III 3lTMR
Cyruliczek Jadwiga III WTR
Czalej Bogusław IV TRR
Czapliński Waldemar VA TMR
Dajnowski Romuald II ZMR
Damczuk Zenon VB TMR
Dawidowicz Jan III 3lTAgrolot.
Dąbkowska Krystyna VA ZTRR
Długosz Andrzej VA TMR
Fedczak Michał VA TMR
Fedorowicz Marian VB TMR
Feszek Janina IV TRR
Flanc Andrzej VA TMR
Frankiewicz Czesława III WTR
Furlepa Jerzy II ZMR
Gajducz Sławomir VB TMR
Gajewski Marek VA TMR
Gąsienica Jerzy III 3lTAgrolot.
Gątkowski Paweł III 3lTAgrolot.
Giejbo Halina III WTR
Gierak Edward VB TMR
Głowiak Andrzej VB TMR
Goliński Tadeusz VB ZTRR
Gorczyca Remigiusz II ZMR
Gorczyca Zdzisław III 3lTMR
Goschorska Teresa VA ZTRR
Goschorski Longin III ZTR
Grądkowski Andrzej III 3lTMR
Grudzień Ryszard VB TMR
Grygo Teresa VA ZTRR
Grylak Grażyna IV TRR
Grzeszczuk Ferdynand III 3lTAgrolot.
Gutowska Wiesława III WTR
Gzik Tadeusz III 3lTAgrolot.
Hałas Maria VB ZTRR
Hawryluk Halina III WTR
Hening Zdzisław VA TMR
Hryczuk Teodozja VB ZTRR
Ignatowicz Anna IV TRR
Iwanowska Irena VA ZTRR
Jachimiuk Janina IV TRR
Jackiewicz Alina IV TRR
Jakoniuk Waldemar VA TMR
Jankowski Marian III 3lTAgrolot.
Januszkiewicz Andrzej III 3lTMR
Jarońska Zofia III WTR
Jasiek Marek III ZTMR
Jasińska Halina IV TRR
Jedliński Marek VB TMR
Jonka Zdzisław II ZMR
Jóżwiak Kazimierz VA TMR
Juszkiewicz Jolanta III WTR
Juszkiewicz Mirosław II ZMR
Kaczan Cezary II ZMR
Kaczmarski Waldemar II ZMR
Kaczor Andrzej III 3lTAgrolot.
Kaczyński Zdzisław VB TMR
Kaliszuk Danuta IV TRR
Kapeliński Wojciech III 3lTMR
Kapuściński Tadeusz VB TMR
Karlicki Sławomir VA TMR
Kaudyk Andrzej III 3lTAgrolot.
Kazimierczak Kazimierz III ZTMR
Kiełdanowicz Wiesława V ZTR
Kiewlak Eugeniusz II ZMR
Kiewlak Romualda IV TRR
Kisiel Danuta III ZTR
Kisiel Krystyna IV TRR
Klecha Waldemar II ZMR
Kłak Krzysztof III 3lTMR
Kobus Teresa IV TRR
Kociela Władysław IV TRR
Koczan Elżbieta III ZTR
Koezta Krystyna III WTR
Kolasa Jarosław VB TMR
Komosiński Sławomir VB TMR
Konieczny Ludwik III ZTMR
Konopska Bożena III WTR
Kordan Bogumiła IV TRR
Kordowska Leokadia V ZTR
Kosior Ryszard III 3lTMR
Kosiorek Krzysztof III 3lTMR
Koszczyc Jan II ZMR
Kowalewski Wiesław III 3lTMR
Kowaluk Joanna VA TMR
Kozłowski Bogdan II ZMR
Krugły Andrzej II ZMR
Kukowski Wiesław VB TMR
Kulbacki Jan III 3lTMR
Kulesza Piotr II ZMR
Kuliś Zbigniew III 3lTMR
Kupis Witold II ZMR
Kuźlik Wiesław III 3lTAgrolot.
Kwaśniewska Lucyna IV TRR
Kwiatkowska Marianna III ZTR
Lasota Mirosław III 3lTMR
Leszczyński Kazimierz III 3lTMR
Lewandowski Krzysztof III 3lTMR
Lipska Jadwiga IV TRR
Lutrzykowska Bożena IV TRR
Łabacz Ryszard VB TMR
Łazarczyk Barbara VB ZTRR
Łeś Danuta IV TRR
Łępicki Krzysztof II ZMR
Łozowski Jarosław II ZMR
Machring Waltrauta VB ZTRR
Majewski Edward V ZTR
Malinowski Stanisław V ZTR
Mamiński Marian V ZTR
Marcinkiewicz Julianna III WTR
Marikowski Jan VA TMR
Marko Jan II ZMR
Martyniak Irena IV TRR
Masny Andrzej II ZMR
Matejuk Bogdan III 3lTMR
Matwiejczuk Roman II ZMR
Mazur Wiesław II ZMR
Micał Mieczysław VA TMR
Mieczkowska Renata IV TRR
Mieczkowski Stanisław VA TMR
Mierzwiński Franciszek III 3lTMR
Migryt Leszek VB TMR
Mikulska Ewa III WTR
Mikuła Aleksander VA TMR
Milik Andrzej II ZMR
Miśkiewicz Ryszard III 3lTMR
Moczydłowska Modesta VB ZTRR
Moczyńska Wanda III WTR
Mojek Krzysztof III 3lTMR
Monikała Jerzy III ZTMR
Mówiński Waldemar III 3lTMR
Musiał Jan III 3lTMR
Muśnicki Marek VB TMR
Nadoba Władysław II ZMR
Narwojsz Mirosław II ZMR
Nasiadko Irena IV TRR
Nawrocki Ryszard III 3lTAgrolot.
Nikiel Andrzej II ZMR
Nikoniuk Danuta III ZTR
Nowak Ryszard VA TMR
Obolewicz Wiesław VB TMR
Ochodzki Henryk III ZTR
Orzechowski Władysław III 3lTMR
Ostasz Leszek VB TMR
Ostrowski Michał III 3lTAgrolot.
Ożga Wiesław VB TMR
Pakalińska Bogumiła VB TMR
Pakoca Wiesław III 3lTMR
Palczewski Wiesław VB TMR
Panomarow Piotr III 3lTMR
Parakiewicz Dorota III WTR
Pawelczyk Władysława III WTR
Pawelec Janusz VA TMR
Pawlak Grzegorz III 3lTAgrolot.
Perstynak Stefan II ZMR
Pietrasz Zofia VA ZTRR
Pietuszko Walerian VB TMR
Pikciun Andrzej III 3lTMR
Pińczyńska Urszula VA TMR
Piskorz Adam VA TMR
Pociej Zdzisław VB TMR
Polonis Jan VA TMR
Przybyłek Anastazja III WTR
Pucer Nadzieja VA ZTRR
Pupkiewicz Alicja VA ZTRR
Pusz Andrzej II ZMR
Rałowiec Jadwiga VB ZTRR
Ramotowska Elżbieta IV TRR
Rębowski Krzysztof III 3lTMR
Robak Dariusz VA TMR
Rogala Zdzisław III 3lTMR
Rogoziński Krzysztof III 3lTMR
Różyński Marek III 3lTMR
Rudź Anna IV TRR
Sadowska Anna III WTR
Sadowski Marek IV TRR
Sańko Witold VA TMR
Sawaścianik Jan VB ZTRR
Sawicka Alina V ZTR
Sawicka Bogusława III ZTR
Sawicki Krzysztof V ZTR
Sawicki Sławomir III 3lTMR
Sawicz Zdzisław III 3lTMR
Sidorowicz Krzysztof VA TMR
Sierocka Jadwiga VA ZTRR
Sierzpowski Józef VA TMR
Sikora Tadeusz III 3lTAgrolot.
Siwek Krzysztof VA TMR
Skrodzki Andrzej III 3lTMR
Skrypoczka Włodzimierz VB TMR
Skukowska Krystyna IV TRR
Służalec Jerzy VB TMR
Smolińska Helena V ZTR
Sobański Bogusław VB TMR
Sobolewski Janusz VA ZTRR
Soroka Stanisław II ZMR
Sowul Stanisława VA ZTRR
Stankiewicz Henryk VB TMR
Stankiewicz Krzysztof VB TMR
Stolarczyk Mirosław VA TMR
Strupiński Zdzisław III 3lTMR
Subocz Paweł II ZMR
Suchocka Irena VA ZTRR
Sulewski Janusz VB TMR
Szablak Hanna IV TRR
Szaknis Lillia III WTR
Szałkiewicz Danuta III WTR
Szamatuło Jerzy VA TMR
Szeksztełło Ryszard III ZTMR
Szmek Piotr VA TMR
Sznurkowski Leszek VA TMR
Szoda Władysław VB TMR
Szubert Helena VA ZTRR
Szuler Grażyna VA ZTRR
Szykiewicz Tadeusz VB TMR
Szymborska Wanda III WTR
Szypulski Ryszard III ZTMR
Śliwa Andrzej III 3lTAgrolot.
Śliwiński Jerzy II ZMR
Święty Jan VB ZTRR
Tarkowian Tomasz VA TMR
Tokarski Jan III ZTMR
Tomasik Kazimierz VB TMR
Tomaszek Jadwiga VA ZTRR
Tomaszewicz Joanna IV TRR
Trela Irena III ZTR
Trypucki Czesław IV TRR
Ulewicz Wiesław II ZMR
Urzykowski Roman VA TMR
Wajnberger Zofia VB ZTRR
Walendziak Andrzej III 3lTMR
Wanago Mieczysław VA TMR
Wańkiewicz Eugeniusz II ZMR
Wańkiewicz Bogdan II ZMR
Warno Jerzy II ZMR
Wartacz Andrzej II ZMR
Waśkiewicz Andrzej VA TMR
Weinert Adam VA TMR
Westerlich Tadeusz V ZTR
Wieczorek Wojciech III 3lTMR
Wielogoszyński Marek II ZMR
Wiktorko Jerzy II ZMR
Wojciechowska Lucyna VB ZTRR
Wołejszo Alina IV TRR
Wożniak Włodzimierz VB TMR
Wójtowicz Elżbieta IV TRR
Wroński Andrzej IV TRR
Wyminko Marek II ZMR
Zaborowska Leokadia V ZTR
Zaborowski Wojciech VB TMR
Zajączkowski Władysław VB TMR
Zakrzewska Irena III ZTR
Zakrzewska Teresa III 3lTMR
Zapert Stanisław VA TMR
Zawadka Andrzej VB TMR
Zdziebło Teresa III ZTR
Zgorzelski Wiesław VA TMR
Zieliński Ryszard VB TMR
Zwada Krystyna IV TRR
Zwierzyński Mirosław VA TMR
Żuchliński Lucjan VA TMR
Żuchliński Stefan VA TMR
Żydaczek Zenon III 3lTMR
Żytniewska Jadwiga VA ZTRR